Jälgi meid

Ennustusvihjed

Anadolu Efes vs. Moskva CSKA ennustusvihjed

Pühapäeval selgitatakse välja Euroliiga parim meeskond. Finaalis kohtuvad Anadolu Efes ja Moskva CSKA. Esimene alistas poolfinaalis üllatavalt suure paremusega Fenerbahce. Venemaa klubi alistas poolfinaalis Real Madridi, seejuures oldi kolmandal veerandajal lausa 14-punktilises kaotusseisus.


Anadolu Efes vs. Moskva CSKA

Pühapäev, 19. mai 2019
Mäng algab: 21:30
Ülekanne: TV6 & TVPlay Sports

Moskva CSKA AH-4 (1.97 @ Coolbet)
Kokku üle 165 punkti (2.1 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Põhiturniiril võitis mõlemad omavahelised kohtumised Moskva CSKA. Kodus 18 ja võõrsil 2 punktiga.
  • Anadolu Efes on läbi ajaloo esimest korda finaalis. Moskva klubi on jõudnud finaali 13-l korral ning nendest võitnud 7.
  • Viimasel neljal aastal on Euroliiga finaali võitnud favoriidi seisvuses meeskond.

Anadolu Efes tegi poolfinaalis suurepärase etteaste, seda just rünnakul. Suurepäraselt tabati kaugviskeid. Endine NBA mees Larkin mängis kõik kaitsjad üle, kes teda mängu jooksul kaitsta jõudsid. Samuti suutis Micic teha enda hooaja ühe parima esituse. Tundus, et kõik mis need kaks meest ette võtavad, ka õnnestub.

Usume, et finaalis Türgi klubi nii fantastilist mängu näidata ei suuda. Moskva CSKA-l on löögijõudu lihtsalt nii palju rohkem. Nando De Colo, Clyburn, Higgins, Rodriguez, Kurbanov. Kõik väga stabiilsed skoorijad. Erinevalt Anadolu Efesest ei ole Moskva klubil seda ohtu, et kui keegi lati alt läbi jookseb, siis saadakse mäng kaela. Seda näitas ilmekalt ka poolfinaal, kus Moskva CSKA võttis enda kohta üsna kesise mänguga ikkagist võidu.

Seega usume, et Euroliiga võitjaks kroonitakse Moskva CSKA ning seda vähemalt neljapunktilise paremusega. Mängumeeste individuaalne klass saab otsustavaks.

Punktisumma koha pealt võiks eeldada üsna suureskoorilist finaali. Mõlemad meeskonnad viljelevad kiiret korvpalli, tabavad kaugelt hästi. Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on vaid üks lõppenud väiksema punktiskooriga kui 160. Kui mehed finaali pinge all ei murdu, siis peaksid viskeprotsendid tulema üsna kõrged.

Meie valikud:

  • Moskva CSKA AH-4 (1.97 @ Coolbet)
  • Kokku üle 165 punkti (2.1 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 42€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds