Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs. Chelsea ennustusvihjed

Kui eelmisel aastal selgitati UEFA superkarika võitja Tallinnas, siis tänavu teevad seda Liverpool ja Chelsea Istanbulis. Viimases kuues Superkarika finaalis on lausa viiel korral tiitli pea kohale tõstnud valitsev Meistrite Liiga võitja ehk ajalugu soosib Liverpooli. Kuidas läheb tegelikult?


Liverpool vs. Chelsea

Kolmapäeval 14. august 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports, TV6

Kokku üle 3.5 värava (2.7 @ Coolbet)
Kohtumise viimase värava lööb Chelsea (3.0 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Chelsea võitnud kaks, viiki on samuti jäänud kaks ning vaid korra on võitnud Liverpool.
  • Liverpool on superkarika finaalis olnud viis korda ja võitnud nendest kolm. Chelsea kontos kolm finaali ja üks võit.
  • Viimasest seitsmest omavahelisest kohtumisest on lausa viis lõppenud tulemusega, kus skoorisid mõlemad meeskonnad.

Esmalt vaatame tagasi nädalavahetuse Premier League´i matšidele, kus mõlemad meeskonnad mängisid oma koduliiga esimese vooru kohtumise.

Liverpool kohtus Norwichiga ja võttis kindla 4:1 võidu. Eriti midagi kommenteerida ei ole – Liverpool oma tuntud headuses. Mõru pill meeskonnale on aga see, et esiväravavaht Alisson sai vigastada ning antud kohtumises on algkoosseisu oodata varuväravavaht Adriani. Tõenäoliselt jätkab algkoosseisus ka Origi, kes annab puhkust kas Firminole või Manele.

Chelsea kaotas samal ajal 0:4 Manchester Unitedile. Tegelikult alustati kohtumist väga hästi ning mitmel korral oldi ka väga lähedal kohtumise avaväravale, kuid lõpuks lõigati julge taktikaga hoopis näppu. Jäi tunne, et Frank Lampard peatreenerina tahtis, et Chelsea mängiks nagu Liverpool, aga lihtsalt Chelseas ei ole hetkel nii palju materjali.

Londoni klubi üks kõige tähtsamatest mängijatest N´Golo Kante pole veel pärast viimatist vigastust rahuldavasse vormi jõudnud. Tema teeneid keskväljal läheks Chelseal aga hädasti vaja, ülejäänud meeskonna kaitsemäng ilma temata on kergelt öeldes hädine. Noortest meestest on jätnud Mason Mount väga soliidse mulje, Kurt Zouma keskkaitses on jäänud pigem hätta.

Suureskoorilise kohtumise ennustamine on alati üsna riskantne tegevus, kuid antul juhul soovitaks seda teha. Koefitsient, et lüüakse üle kolme värava on soliidne 2.70.

Chelsea kaitsemäng on hetkel niivõrd krobeline ja haavatav, et Liverpool väga tõenäoliselt skoorib antud kohtumises rohkem kui ühe värava. Samas ootaks ka sinistelt vähemalt ühte väravat. Kohtumises Manchester Unitedi vastu oli väga palju ebaõnne – mitmel korral löödi posti ning lihtsatest olukordadest suudeti eksida. Vaevalt kaks kohtumist järjest suudetakse niivõrd hea ründemänguga nulli peale jääda. Esimene panus – kokku üle 3.5 värava.

Teisena võtaks sellise valiku, et viimase värava lööb Chelsea. Selle koefitsient on lausa kaks korda kõrgem, kui Liverpooli sama valiku oma. Nagu juba varasemalt mainitud, siis ootame Londoni klubilt rünnakul head mängu, kõik eeldused selleks on loodud. Probleemid peituvad pigem kaitses. Ennustaks kohtumise lõppskooriks 3:1 või 4:2.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3.5 värava (2.7 @ Coolbet)
  • Kohtumise viimase värava lööb Chelsea (3.0 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 60€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds