Jälgi meid

Ennustusvihjed

BC Kalev/Cramo vs. Kaasani Unics ennustusvihjed

BC Kalev/Cramo kohtub ülitähtsas VTB Ühisliiga play-off kohtumises Kaasani Unicsiga. Kolme võiduni käivat seeriat juhib hetkel Venemaa tippklubi 2:0. Esimest korda seeria jooksul mängitakse kohtumine Cramo kodusaalis. Kas see tähendab, et Kalev suudab VTB ühisliiga hooaega enda jaoks veel pikendada või peab siiski ka kolmandas järjestikuses kohtumises Unicsile alla vanduma?


 Kalev/Cramo vs. Unics
Kolmapäev, 8. mai 2019
Mäng algab: 19:00
Ülekanne: Kanal 12

 Kalev/Cramo võidab esimese poolaja (3.08 @ Coolbet)
Kokku üle 171.5 punkti (1.87 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Seeria statistikanurk:

  • Esimese kohtumise kaotas Cramo 10-punktiga 82:92. Teise juba suuremalt 84:108.
  • Meeskonnad on keskmiselt visanud ühe mängu kohta kokku 183 punkti.
  • Unicsi paremus väljendub statistilistest näitajatest kõige rohkem lauavõitluses ning 2-punkti visete tabavuses.

Kui esimene omavaheline kohtumine püsis üsna pikalt tasavägine, siis viimases tegi Unics sotid selgeks juba esimesel veerandil. Tõenäoliselt suudab Kalev/Cramo nüüd, kolmandas kohtumises, tänu koduväljakule teha parima mängu selles seerias. Läbi hooaja on tõestatud, et Kalevi spordihall on vastastele väga ebamugav koht, kus on olnud hädas ka näiteks Euroliiga meeskond Himki.

Seetõttu usume, et Kalev/Cramo on võimeline esimese poolaja võitma. Unicsi seis on tänu kahele eelnevale võidule väga turvaline ning võib arvata, et valmisolek antud kohtumises alates esimesest mänguminutist sada protsenti pingutada, pole kõige parem. Tahes-tahtmata teavad mängijad, et nende meeskonna tase on parem ja meestel mõlgub peas mõte, et küll me mingi hetk enda paremuse maksma paneme. Selline mõtteviis võib vähemalt esimesel poolajal kurjasti kätte maksta.

Seda enam, et Kalev/Cramo teab – neil on viimane võimalus vähemalt üks võit siin seerias kätte saada ning nende motiveeritus on kõrgeimal tasemel. Lisaks on Kalevi leegionärid väga emotsionaalsed mängumehed. Kui mängu alguse õnnestumistega saadakse rahvas meeskonnale taha, siis selle pealt võib purjetada poolaja võidu suunas küll. Kalevi poolaja võidu puhul saab raha tagasi lausa kolmekordselt.

Teise valikuna läheme kaasa arvamusega, et kohtumine tuleb suureskooriline. Skooriliin on asetatud 171 punkti peale. Kui enamike korvpalliklubide omavahelistes kohtumistes skoorinumbrid nii kõrgele ei küündi, siis nende meeskondade esituses küll. Mõlemad tabavad kaugelt hästi, mängivad kiiret korvpalli, teenivad palju vabaviskeid ja olgem ausad – Unics on siiamaani mänginud kaitses võimalikult jõudusäästvalt, mis on andnud ka Kalevile võimaluse ootamatult palju skoorida. Usume, et visatakse taas seeria keskmine ehk umbes 180 punkti.

Meie valikud:

  • Kalev/Cramo võidab esimese poolaja (3.08 @ Coolbet)
  • Kokku üle 171.5 punkti (1.87 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 61€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds