Euroopa Liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Meistrite Liiga marulised veerandfinaalid said eile õhtul lõpu. Aeg on vaadata, kas Euroopa Liiga suudab sama dramaatilisi lõpplahendusi pakkuda. Loe edasi ning leiad ühe 15.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 300€.

Napoli vs. Arsenal

Esimeses omavahelises kohtumises Arsenal vastasele erilist sõnaõigust ei jätnud. Kahe kiire väravaga asuti mängu 2:0 juhtima ja sellise tulemusega ka korduskohtumist alustatakse. See tähendab, et Napoli vajab matši lisaajale viimiseks vähemalt kahte väravat. Kui Arsenal peaks ühe ära lööma, siis vajatakse edasipääsuks lausa nelja väravat, sest võõrsil löödud väraval on suurem kaal.

Olukord on lihtne. Napoli hakkab maruliselt väravaid otsima ning Arsenal seisab distsiplineeritult kaitses ja ootab oma võimalust, et kontraga üks värav ära lüüa, mis nende seisu juba väga kindlaks muudaks. Palju sõltub sellest, kui suuri riske on Napoli valmis esimesel poolajal võtma, kuid usume, et näeme juba esimese 45 minuti jooksul vähemalt kahte väravat.

Napoli viimases viies koduväljaku kohtumises kõikide liigade peale kokku on löödud avapoolaegadel 11 väravat, mis teeb keskmiselt ühe avapoolaja kohta 2.2 väravat. Selline statistika ei saa lõpmatult kesta, kuid eeldused on loodud, et ka seekord on, mida oodata.

Meie valik: Esimene poolaeg üle 1.5 värava (2.36 @ Coolbet)

Eintracht Frankfurt vs. Benfica

Selle paari esimene omavaheline kohtumine Portugalis kujunes uueks Ronaldoks peetava Joao Felixi šõuks. Noor talent lõi Benfica 4:2 võidumängus kolm väravat ja andis ühe resultatiivse söödu. Frankfurti meeskond teenis seejuures juba 20. mänguminutil punase kaardi. Saksa meeskond peab edasipääsuks lööma vähemalt kaks väravat ja lootma, et Benfica ei skoori.

Koduliigades on mõlemad meeskonnad nädala jooksul ka ühe kohtumise pidanud. Eintracht Frankfurt kaotas kodus Augsburgile 1:3 ning Benfica võttis kindla 4:2 võidu tabeli tagumise poole meeskonna üle.

Eintracht Frankfurti lootuseid edasipääsule ei tohiks veel maha matta. Koduväljakul on näidanud väga korralikke tulemusi. Viigid on tehtud Interi ja Dortmundi Borussiaga. Suurelt on võidetud Laziot, Donetski Šahtari ja Schalke. Ka esimeses kohtumises suudeti vaatamata ühemehelises vähemuses mängimisele Benficale korralikult peavalu tekitada ja kaks tähtsat võõrsil väravat ära lüüa.

Usume, et koduväljakul suudab Frankfurti meeskond võidu ära võtta. Taset meeskonnal selleks on ning tulemus on näidanud, et Benfica on võõrsil mängudes haavatav.

Meie valik: Eintracht Frankfurti võit (1.82 @ Coolbet)

Chelsea vs. Praha Slavia

Esimeses omavahelises kohtumises oli Praha Slavia koduväljakul tegemas suurepärast mängu ning tugeva Londoni klubi vastu 0:0 viiki kätte saamas, kuid Marcos Alonso nii ei arvanud ja lõi minuteid enne lõpuvilet 1:0 võiduvärava. Tšehhide jaoks ei ole veel asi lootusetu. Vaid üks värav annaks võimaluse juba edasisse konkurentsi jäämiseks. Kuid..

Kuid Chelsea kindlasti tahab selle kohtumise võimalikult kiiresti ära otsustada. Esimene kohtumine kujunes nende jaoks arvatust raskemaks. Arvestades, et Premier League´s on ees väga tähtsad kohtumised, millest esimene mängitakse juba esmaspäeval, siis tahetakse selles mängus teha korralik partii, mille pealt on hea edasi minna.

Pilk koefitsientidele ning parim valik tundub, et Chelsea võidab nii poolaja kui ka täisaja. Esimeses kohtumises veel poolajaks edu saavutada ei suudetud, kuid koduväljakul peaksid asjad paremini õnnestuma. Seda enam, et Tšehhi klubi ei saa 90 minutit bussi parkida, vaid peab ka ise julgelt rünnakule lülituma.

Meie valik:Chelsea võidab poolaja ja täisaja (1.92 @ Coolbet)

Valencia vs. Villareal

Kõik märgid näitasid, et see paar läheb veel väga tuliseks ning korduskohtumist alustatakse viigiseisult, kuid Valencia suutis Villareali koduväljakul üleminutitel lüüa koguni kaks väravat ning seda kohtumist alustatakse juba seisult 3:1. Villareali seis on üsna nutune, edasipääsu võimaluste säilitamiseks on vaja minimaalselt kolme väravat.

Villareal tõenäoliselt väga edasipääsule ei mõtle. Kolm väravat tundub ka optimistidele küllaltki võimatuna näiva ülesandena. Samas selline ilma erilise pingeta ja vabalt mängimine võib teinekord just parema resultaadi tuua. Usume, et päris suurde mängu tagasi ei tulda, kuid auvärav saadakse kirja.

Kodumeeskonna poolt võiks väravaid ootada aga rohkem kui üks. Tegemist on meeskonnaga, mis võitleb Hispaania kõrgliigas Meistrite Liiga kohtade eest. Hiljuti võideti Real Madridi, viimases voorus lööd Levantele kolm väravat. See kõik näitab, mis tasemega meeskond see aasta Valencia on. Samuti on nad korduskohtumise eel heas seisus – neil on võimalus oodata Villareal mängu avanemist ning need olukorrad ära karistada.

Meie valik: Valencia lööb vähemalt kaks väravat (1.8 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 15.00

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 300€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.