Jälgi meid

Ennustusvihjed

NBA kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Euroopa spordile jälle vahelduseks ookeanitaguseid tegemisi. Nimelt on NBA play-offi esimesed ringid jõudnud kolmandate mängudeni Loe edasi ning leiad ühe 6.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 120€.


Orlando Magic vs. Toronto Raptors

Hetkeseis on viigis 1-1. Orlando Magic võitis esimese kohtumise ning Toronto teise. Mõlemad eelnevad kohtumised toimusid Torontos ehk nüüd liigutakse esimest korda selles seerias Orlando Magicu koduväljakule.

Võib öelda, et esimene kohtumine, mille Orlando Magic võitis, oli Toronto tööõnnetus. Jäi mulje, et ei oldud Magicu nii suureks vastuhakuks valmis ning mängiti suhtumisega, et küll lõpuks ära tuleb. Teises kohtumises tehti vigadeparandus ning võeti juba väga kindel võit.

Toronto Raptors on saanud ühe asjaga suurepäraselt hakkama – on suudetud täielikult neutraliseerida vastaste superstaar Nikola Vucevic. Montenegro pallur viskas põhihooajal keskmiselt üle kahekümne punkti mängus, kuid Raptors on tal kahe mänguga lasknud visata vaid 19 punkti kokku!

Kolmas kohtumine selles seerias on ülimalt tähtis ning sellistes kohtumistes üldjuhul favoriit ehk antud juhul Raptors ennast üllatada ei lase. Usume, et nad suudavad tänu suurepärasele kaitsele ning sügavamale koosseisule võita selle kohtumise vähemalt viie punktiga.

Meie valik: Toronto Raptors AH-4.5 (1.9 @ Coolbet)


Oklahoma City Thunder vs. Portland Trail Blazers

Selles paaris on võibolla isegi üllatav seis ehk Portland juhib 2:0. Asetuse järgi peakski Portland tugevam klubi olema, kuid enamus spordifänne ennustasid vastasseisust edasi hoopis Thunderi.

Oklahoma City Thunder on eelkõige hätta jäänud Portlandi tagaliiniga. Lillard ja McCollum on mõlemas mängus kostitanud Thunderit ligi kuuekümne punktiga. Lisaks on üllatavalt hästi saanud Portlandi keskmängija Enes Kanter hakkama Thunderi hiiglase Adamsiga.

Kolmandalt mängult võiks oodata küllaltki tasavägist lahingut. Thunder peab midagi muutma, et siia seeriasse tagasi tulla. Eelkõige peab oma sooritust parandama Russell Westbrook, kes on hetkel Damian Lillardi poolt täielikult ülemängitud.

Kihlveokontorid on asetanud väga kindlaks favoriidiks Thunderi meeskonna. Loogika järgi peaks ka nii minema, kuid mõistus ütleb, et Portland teeb taas väga hea esituse. Nii arvamegi, et parim valik oleks järgmine: Portland ei kaota seda mängu suuremalt kui seitse punkti.

Portlandil on hea kooslus kaitsest ja rünnakust. Kõigil on rollid selgelt teada. Thunderil seevastu üritavad korda-mööda staarid George ja Westbrook ning kui neil ei õnnestu, siis vaadatakse ülejäänud meeskonna poole, et miks te midagi ei tee.

Meie valik: Portland AH+7.5  (1.95@ Coolbet)


Indiana Pacers vs. Boston Celtics

Selles paaris on seis 2:0 Boston Celticsi kasuks. Pacers on mõlemas kohtumises üsna kaua mängus püsinud, kuid siis on lastud vastasel äkiline spurt teha ja nii leitaksegi enne kodukohtumisi ennast üsna raskest olukorrast.

Pacersi probleem on selles, et neil on küll ühtlane ja tugev võistkond, kuid puudub kindel liider, kes raskel hetkel haaraks liidriohjad ja meeskonda rünnakul veaks. Bostonil on selleks meheks Kyrie Irving.

See kolmas kohtumine on eriti tähtis just Pacersile. Kui seekord kaotatakse, siis võib selle seeria otsustatuks lugeda. Indiana klubi on näidanud alati tugevat iseloomu ning usume, et nad suudavad koduväljakul selle võidu ära võtta. Bostonis suudeti näidata väga soliidset kaitset ning koduväljakul võimendub see tänu rahva poolehoiule veelgi.

Boston on tõenäoliselt ka kerges mugavustsoonis.

Meie valik: Indiana Pacersi võit (1.65 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 6


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 120€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds