Jälgi meid

Ennustusvihjed

Espanyol vs. Barcelona ennustusvihjed

Liigas kaheksa vooru järjest kaotuseta püsinud Barcelona loodab heal laineharjal edasi purjetada linnarivaali Espanyoli vastu. Kas meeskond suudab oma esineliku kohta kindlustada või õnnestub väiksemal ikkagi suuremat naabrit nõelata?


Espanyol vs. Barcelona

Pühapäev 13. Veebruar 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: Setanta Sports

Kokku üle 9,5 nurgalöögi (1,86 @ Coolbet)

Barcelona võit (1,80 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Barca on selles vastasseisus 23 liigamängu kaotuseta olnud, võites seeria jooksul 18 korda.
  • Espanyol on tänavu kodus kaotanud ainult kolm korda, aga kaks neist on tulnud viimaste mängudega.
  • Barcelona on Xaviga liigas teeninud kuus võitu, kolm viiki ja ühe kaotuse.

Barcelona on hooaja jooksul palju pidanud kannatama, aga vaikselt on hakanud asjad õiget rada pidi uuesti jooksma. Xavi debüteeris meeskonna juures esimeses Espanyoli vastu peetud kohtumises ja temaga on kümne vooru peale jõutud 21 punktini.

Eelmises voorus näidati juba väga head sisu, kui vähemuses mängides võeti tiitlikaitsja Atletico Madridi vastu kindel võit.

Hooaja esimeses pooles pidi Barcelona palju lootma noormängijatele, aga talve jooksul on lisatud endale mitu ennast tõestanud tegijat ja nende toel on toimunud ilmselge taseme tõus.

Standardid on Kataloonias kõrged, seega ei rahuldu Barcelona kindlasti ainult sellega, et end kuidagimoodi Meistrite liiga kohale venitatakse. Tiitliheitlusesse sekkumine näib olevat välistatud, aga viimase paari kuu vormi hoides peaks Barca liidritega vahet selgelt vähendama ja end mugavalt medalikolmikusse mängima.

Naaberklubi loodab samal ajal kanda kinnitada tabeli keskel. Viimase aja kehv vorm – nelja vooru peale üks ainus punkt – on kukutanud Espanyoli 13. kohale, aga jätkuvalt on meeskonnal võrreldes väljakukkumistsooniga mugav edu sees.

Pikalt La Ligas mänginud klubi käis mullu korraks esiliigas ära ja uue hooaja algus just paljulubav ei olnud, kui esimene võit alles 6. voorus saadi, ent Espanyol on mänginud end satsiks, keda üldjuhul on raske maha murda, eriti koduplatsil.

Esimene panus – Kokku üle 9,5 nurgalöögi. Espanyol on La Ligas üks vaid kahest satsist, kes hooaja peale keskmiselt ise teeninud vähemalt viis nurgalööki (5,3) ja ära andnud neid samuti üle viie (5,2). Alati domineerida armastav Barcelona on ka enim nurgalööke teenivate meeskondade seas. Nende 5,7-st on rohkem suutnud vaid Athletic Bilbao (6,4).

Teine panus – Barcelona võit. Xavi on saanud asjad funkama ja pühapäevane vastane on ise samal ajal läbi elamas mõõnaperioodi. Oma suuremat naabrit ei ole ka juba väga pikalt alistatud ja usutavasti jääb see sel korral samuti tegemata.

Meie valikud:

  • Kokku üle 9,5 nurgalöögi (1,86 @ Coolbet)
  • Barcelona võit (1,80 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 93€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds