Jälgi meid

Ennustusvihjed

Villarreal vs. Real Madrid ennustusvihjed

La Liga liider Real Madrid seisab laupäeval silmitsi keeruka kohtumisega, kui külla minnakse Villarrealile. Kollane Allveelaev ei ole juba neli hooaega koduplatsil Realile kaotanud. Kas see seeria pikeneb veelgi?


Villarreal vs. Real Madrid

Laupäev 12. Veebruar 2022
Algab: 17.15
Ülekanne: Setanta Sports

Viik (3,62 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (2,16 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Vastasseisus on käsil Reali kaheksamänguline kaotusteta seeria.
  • Villarreal on kodus võtnud viimast võimalikust 15-st punktist 13.
  • Real on tänavu võõrsilt saanud kaheksa võitu, ühe viigi ja kaks kaotust.

Villarreal suutis tänavu ka Santiago Bernabeul kaotust vältida, kui meeskonnad mängisid septembris väravateta viiki. Real kaotas pärast seda kohe Espanyolile ja õige pea järgnes ka kodune viik Osasunaga ning näis, et hooaeg kujuneb üsnagi keerukaks, kuid tänaseks ollakse siiski selged liiga liidrid.

Realil on kuuepunktiline edu teisel kohal oleva Sevilla ees ja seda vaatamata sellele, et viimase kuue vooruga on ära antud seitse punkti.

Villarreal tuleb kuuendalt kohalt ja on sarnaselt Realile ületanud hooaja alguse raskused. Unai Emery meeskonnale meeldis hirmsasti viike välja mängida ja see tähendas esimese 15 vooru peale ainult kolme võitu, aga sealt edasi on väga lennukalt mindud. Eelmise nädalavahetuse 2:0 üleolek Real Betisist märgib Villarreali jaoks viimase kaheksa vooru peale kuuendat võitu.

Järgmist võitu sihivad Emery mehed satsi vastu, mis ilma oma liidrita mängimas. Karim Benzema on juba mõned nädalad lihasvigastust ravinud ja näib, et kohtumine Villarrealiga tuleb tema jaoks liiga vara.

Täpselt pooled Reali tänavustest liigaväravatest on sündinud prantslase osalusel ja tema puudumine kasvatab märgatavalt Villarreali võimalusi selles vastasseisus. Võit oleks väga eriline, kuna Villarreal pole Realist jagu saanud juba alates 2018. aastast. Viimane koduvõit pärineb aastast 2015.

Esimene panus – Viik. Mängus pole selget favoriiti ja samal ajal on viigi koefitsient üsna mahlane. Realil algavad järgmise nädalaga taas Meistrite liiga mängud ja räägitakse, et Benzemat tahetakse just PSG-ga kohtumiseks hoida. Üsna mugav edu liigas annab ka võimaluse juba sellele vastasseisule keskenduda. Villarreal on hea kodusats, aga samal ajal on meeskond selles duellis juba pikalt võiduta.

Teine panus – Kokku alla 2,5 värava. Benzemata on Reali rünnak palju lahjem ja temata mängides suudeti eelmises voorus raskustes oleva Granada vastu teha ainult üks värav. Meeskonnad on tänavu juba korra teineteist ära nullinud ja selles kohtumises võiks mängudünaamika olla samasugune.

Meie valikud:

  • Viik (3,62 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (2,16 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 181€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds