Jälgi meid

Ennustusvihjed

Hispaania vs. Itaalia ennustusvihjed

Korvpalli MM-i alagrupifaas on lõppenud ning selgunud 16 maailma kõige tugevamat koondist. Nüüd on koondised asetatud neljastesse vahegruppidesse, kus kohast pääsevad paremad kaks edasi kohamängudele. J-grupi on sattunud kolm suurt Hispaania, Itaalia ja Serbia. Nende kõrval Puerto Rico.


Hispaania vs. Itaalia

Reede 6. September 2019
Algab: 15:30
Ülekanne: TVPlay Sports+

Itaalia võit (3.0 @ Coolbet)
Kokku üle 154.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Itaalia on MM-il visanud keskmiselt ühe mängu kohta visanud 92 punkti, Hispaania 82.
  • Kaitses on paremini hakkama saanud Hispaania – keskmiselt lasknud visata endale 63 punkti Itaalia 71 vastu.
  • Viimased kaks omavahelist kohtumist on võitnud Itaalia, ühe neist alles lisaajal.

Hetkel on natukene paremas tabeliseisus Hispaania, kes võttis vahegruppi kaasa kolm võitu. Itaalia võttis kaasa kaks võitu ja ühe kaotuse. Nende kasuks räägib aga fakt, et nad ei pea enam erinevalt Hispaaniast, Serbiaga kohtuma. Kokkuvõttes on mõlemal koondisel ülimalt tähtis antud kohtumisest võidu võtmine, muidu võib teekond MM-il saada kiire lõpu.

Hispaania kasuks räägib parem korvialune. Marc Gasoli ja Hernangomezte näol on see üksus mehitatud üsna korralikult. Itaalia poolt jätsid mitmed korvialused mängijad koondisesse erinevatel põhjustel tulemata ning nüüd on koondis raskes seisus. Suur koormus langeb Danilo Gallinarile, Luigi Datomele ja Marco Belinellile.

Kui heita pilk koefitsientidele, siis kihlveokontorite üsna kindel favoriit on Hispaania. Lausa nii kindel, et Itaalia koefitsiendiks on 3.00. Tundub, et Itaaliat on natukene alahinnatud. Neil võib korvi all tekkida probleeme, kuid selle eest on tagaliin nii võimas, et kui neil on hea päev, siis pole Hispaania alistamine sugugi võimatu.

Seda enam, et Hispaania mäng senisel MM-il ei ole liiga kindel olnud. Ebastabiilsus on märksõna, millega nende esitusi hetkel iseloomustada. Hispaania on kohtumise kerge favoriit, kuid Itaalia magusat koefitsienti tuleks ära kasutada – juhtumise tõenäosus ja koefitsiendi väärtus on väga panustajasõbralikus seoses.

Teisene ennustaks suureskoorilist kohtumist. Skooriliin on asetatud 154 punkti peale. Võib arvata, et pigem visatakse see punktisumma täis. Mõlemad meeskonnad on võimelised kaugelt hästi tabama. Itaalia tahab mängutempot ka võimalikult kiireks ajada, sest siis on nende võimalused võidule suuremad.

Päevad ei ole vennad, kuid näiteks viimases omavahelises kohtumises visati kokku 203 punkti.

Meie valikud:

  • Itaalia võit (3.0 @ Coolbet)
  • Kokku üle 154.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 60€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds