Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eesti vs. Saksamaa ennustusvihjed

Foto: Hendrik Osula/SOPA Images/LightRocket via Getty Images

Eesti koondis peab pühapäeva õhtul EM-valiktsükli eelviimase kohtumise ja seda tugeva Saksamaa vastu. Esimene omavaheline mõõduvõtt lõppes mäletatavasti Eesti jaoks piinliku 0:8 kaotusega. Kas koduväljakul suudetakse suuremat vastupanu osutada või sõidab Saksamaa taas julmalt meie meestest üle?


Eesti vs. Saksamaa

Pühapäev 13. Oktoober 2019
Algab: 21:45
Ülekanne: ETV 2

Kokku üle 2.5 hoiatuskaardi (1.97 @ Coolbet)
Kokku üle 11.5 nurgalöögi (2.4 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Saksamaa on seni kõik kolm alagrupi võõrsil kohtumist võitnud, ise on löödud nendes seitse väravat ja endale lastud lüüa kaks.
  • Eesti koondis on viimasest kümnest kodukohtumisest võitnud vaid ühe.
  • Saksamaale ei ole kuue alagrupikohtumise jooksul keegi suutnud esimesel poolajal väravat lüüa.

Saksamaa koondise peatreener Joachim Löw nentis, et hoolimata mõne põhitegija puudumisest on meeskonnas kõik liinid probleemideta mehitatud. Erinevatel põhjustel jäävad eemale Mario Götze, Leroy Sane, Julian Draxler ja Toni Kroos.

Eesti koondis peab sarnaselt kohtumisele Valgevenega hakkama saama ilma Ragnar Klavanita. Küll aga on kaitsesse lisajõudu oodata Joonas Tamme näol, kes pidi eelmise kohtumise kollaste kaartide tõttu vahele jätma.

Kohtumise lõppskoori ja ka väravate arvu on väga raske ennustada. Kuna Saksamaa on nii kindel favoriit ja antud kohtumine peaks neile olema pigem vormistamise küsimus, siis on keeruline oletada, kui tõsiselt ja kui suure motivatsiooniga nad kohtumisele tulevad. Seega prooviks ennustada pigem muud statistikat.

Esimene panus – kokku üle 2.5 hoiatuskaardi. Esimeses omavahelises kohtumises nägime vaid ühte hoiatuskaardi, kuid sel korral võiks neid oodata rohkem. Koduväljakul mängival Eesti koondisel on tohutu tõestamisvajadus peale 0:8 sauna võõrsil. See tähendab, et võideldakse jäägitult iga palli pärast ja tahetakse näidata agressiivset, võitluslikku kaitset.

Kuna aga Saksamaa pallurid on tehniliselt tõeline maailmaklass, siis võib tahes-tahtmata selline eestlaste jäägitu võitlus tuua kaasa ka korralikke reeglite rikkumisi. Seega võiks loogiline oletus olla, et näeme hoiatuskaarte üle keskmise palju. Jumet võiks ka olla valikult, et kohtumises määratakse penalti. Sellele valikule panustades on võimalik raha tagasi saada lausa kolmekordselt.

Teine panus – nurgalöökide arv üle 11.5. Loomulikult hakkab Saksamaa koondis pallivaldamist domineerima ning jõuab ka ilma suurtemate probleemideta Eesti värava lähistele. See tähendab ohtralt nurgalööke. Neile võiks ennustada umbes kümmet nurgalööki, esimeses omavahelises kohtumises teenisid nad lausa 11 nurgalööki. Ning võiks arvata, et ka Eesti koondis suudab vähemalt 1-2 nurgalööki teenida.

Meie valikud:

  • Kokku üle 2.5 hoiatuskaardi (1.97 @ Coolbet)
  • Kokku üle 11.5 nurgalöögi (2.4 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 48€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds