Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane jalgpalli kombovihje – Kes kindlustavad koha EM-il?

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 9.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 180€.


Taani vs. Šveits (19:00 TVPlay Sports)

D-alagrupis kohtuvad väga tähtsas kohtumises alagrupi teine ja kolmas meeskond. Meeskondi lahutab vaid üks punkt, kuid Taanil on peetud üks kohtumine rohkem. Esimeses omavahelises kohtumises läks Šveits koduväljakul 3:0 juhtima, kuid lõpuks tegi Taani imelise tagasituleku ning lõppskooriks 3:3 viik.

Kodumeeskonnal on ette näidata vägev statistika – viimasest kahekümnest kohtumisest on kaotatud vaid üks. Šveitsi viimased tulemused nii vägevad ei ole ning viimasest kümnest kohtumisest on saavutatud vaid neli võitu.

Läbi ajaloo on koondised omavahel kohtunud viiel korral ja lausa kolm nendest on jäänud viiki. Huvitava faktina jääb silma, et kordagi pole võitnud võõrsil mängiv meeskond.

Kihlveokontorite arvates on Taani kohtumise kerge favoriit ja nende võidu tõenäosus peaks olema pisut üle neljakümne protsendi. Võitja ennustamine tundub sel korral siiski liiga riskantne tegevus. Nagu esimene omavaheline kohtumine näitas, siis ollakse võimelised ka lootusetust olukorrast välja tulema või siis kindlaid võite maha mängima.

Seega lisaks kombosse valiku natukene teisest kategooriast ja ennustaks, et mõlemad meeskonnad skoorivad. Hoolimata pingelisest olukorrast ei tahaks uskuda, et kumbki meeskond nulli peale jääb.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.94 @ Coolbet)


Itaalia vs. Kreeka (21:45)

Neljakordne maailmameister Itaalia võtab kodus vastu Kreeka. Kui Itaalia on kõik senised kuus alagrupikohtumist võitnud ja lähedal edasipääsu kindlustamisele, siis Kreekal on asjad üsna hapud. Kuue vooruga on saavutatud vaid üks võit ja alagrupist leitakse ennast eelviimaselt kohalt.

Esimese omavahelisse kohtumise kaotas Kreeka koduväljakul 0:3. Seejuures oli Itaalia paremus ka statistiliselt mäekõrgune. Võõral väljakul suudeti tekitada lausa neli korda rohkem potentsiaalseid väravaolukordi, kui suutis seda Kreeka.

Itaalia on näidanud koduväljakul põhimõtteliselt perfektset mängu. Kolmest mängust kolm üsna kindlat võitu, ise on löödud kümme väravat ja endale on lastud lüüa vaid üks. Eriti tugevad on just nende teised poolajad – viimasest seitsmest väravast on kuus löödud kohtumistes teistes pooltes.

Kombosse lisaks valiku, et Itaalia skoorib mõlemal poolajal. Seni on nad kõigis kuues kohtumises löönud vähemalt kaks väravat ning miinimum nii palju võiks ka selles kohtumises oodata. Pingeid neil peal ei ole, kodupublik toetamas ning vastane ei ole ka just kõige motiveeritum viigipunkti nimel kaitset täiesti lukku keerama.

Meie valik: Itaalia skoorib mõlemal poolajal (1.9 @ Coolbet)


Norra vs. Hispaania (21:45 TVPlay Sports)

Norra peab ülimalt tähtsa kodukohtumise Hispaania vastu. Hetkel on alagrupi kindel liider Hispaania 18 punkti ehk täiseduga. Norra on teeninud üheksa punkti, kuid ees olev Rumeenia ja hetkel edasipääsukohta hoidev Rootsi jäävad vaid paari punkti kaugusele. Esimeses omavahelises kohtumises päästis Sergio Ramos penaltiga 2:1 võidu Hispaaniale.

Loomulikult on kohtumise suureks favoriidiks Hispaania. Meeskonnas on hoolimata mõne põhitegija vigastusest piisavalt kvaliteeti, eriti keskväljal. Siiski ei ole olematud ka Norra võimalused. Hispaania vahetas hiljuti olude sunnil peatreenerit ning tema käe all on peetud üks võõrsil kohtumine, milles oldi väga lähedal Rumeenia vastu libastumises.

Lisaks muidugi ka Norra kordades suurem motivatsioon – nende jaoks on ülitähtis antud kohtumisest punktilisa teenida. Varasemalt oleme näinud, et koduväljakul suudavad spordimeeskonnad rasketes olukordades ennast sageli ületada ja seega ennustame ka Norrale kohtumisest vähemalt viiki.

Norra ei ole kaotusekibedust tundnud viimases kolmeteistkümnes kohtumises.

Meie valik: Topeltvõimalus viik või Norra võit (2.5 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 9.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 180€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds