Jälgi meid

Ennustusvihjed

Teisipäevane EURO2020 valikturniiri Kombovihje – Mida suudab Rootsi võimsa Hispaania ja Sergio Ramose vastu?

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 7.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 140€.


Soome vs. Armeenia (19:00)

Kas soomlaste uus kangelane Teemu Pukki kannab meie põhjanaabrid MM-ile?

Kas soomlaste uus kangelane Teemu Pukki kannab meie põhjanaabrid MM-ile?

Soome asub J-alagrupis Itaalia järel teisel kohal 12 punktiga. Seitsme kohtumisega on teenitud neli võitu ja kolm kaotust. Armeenia asub kolmandal kohal 10 punktiga. Kuna igast alagrupist pääseb edasi kaks koondist ning Itaalia on juba alagrupi esikoha kindlustanud, siis on antud kohtumises mõlemal koondisel väga palju mängus.

Kohtumise favoriidiks võiks lugeda koduväljakul pallivat Soomet. Viimased kaks kohtumist on küll kaotatud, kuid koduväljakul on näidatud head jalgpalli ja seda eriti kaitses. Vaid Itaalia suutis Soome väravaluku lahti muukida ja sinna kaks palli lüüa, Kreeka ja Bosnia jäid nulli peale. Samuti võitis esimese omavahelise kohtumise Armeenias Soome tulemusega 2:0.

Siiski ei saa alahinnata ka Armeenia võimalusi. Seitsme kohtumisega on löödud kolmteist väravat ning kaugel ei oldud ka viigistamisele Itaaliaga ja seda kõike arvulises vähemuses. Meeskonnas on piisavalt kvaliteeti, et perfektse soorituse korral vähemalt viigipunkt teenida.

Seega hoidume võitja ennustamisest ja lisame kombosse, et Soome lööb kohtumises vähemalt kaks väravat.

Meie valik: Soome lööb vähemalt 2 väravat (1.92 @ Coolbet)


Rootsi vs. Hispaania (21:45)

Rootsi ja Hispaania kohtusid viimati juunis. Siis võitis viimane 3-0.

Rootsi ja Hispaania kohtusid viimati juunis. Siis võitis viimane 3-0.

F-alagrupi liidrid lähevad omavahel vastamisi Stockholmis. Hetkel on esikohal Hispaania, kes edestab Rootsit viie punktiga. Kohe Rootsi selja taga hingavad kuklasse Rumeenia ja Norra. Esimene omavaheline kohtumine Madridis lõppes Hispaania 3:0 võiduga.

Ilma keerutamata julgeks kombosse lisada valiku, et kohtumise võidab Hispaania. Sellele pakutakse koefitsiendiks 1.92, milles on piisavalt väärtust, et ennustada võitu favoriidile.

Hispaania on neljast võõrsil kohtumisest võitnud kolm. Vaid Norra vastu lepiti viigipunktiga, kuigi ka selles kohtumises oldi võidus kinni(Norra teenis viimasel lisaminutil penalti). Hoolimata sellest, et mitmed põhitegijad on erinevatel põhjustel koondisemängudest eemale jäänud, siis on Hispaanial piisavalt kvaliteeti, et Rootsi ka võõral väljakul üle mängida.

Meie valik: Hispaania võit (1.92 @ Coolbet)


Šveits vs. Iirimaa (21:45)

Xherdan Shaqiri küll Liverpooli eest palju mänguaega ei saa, kuid Šveitsi koondises on mees ülitähtsaks lüliks.

Xherdan Shaqiri küll Liverpooli eest palju mänguaega ei saa, kuid Šveitsi koondises on mees ülitähtsaks lüliks.

Tegemist on D-alagrupi kohtumisega, mida juhib Iirimaa 12 punktiga. Kodumeeskond Šveits asub kolmandal positsioonil. Nende vahele mahub veel Taani.

Šveitsi jaoks on tegemist ülimalt tähtsa kohtumisega. Et veel võidelda edasipääsu nimel, siis tuleks Iirimaa vastu kindlasti noppida võidupunktid. Eeldused selleks võiksid olla head – Iirimaa esitused võõrsil mängides ei ole jätnud kõige paremat muljet, Šveits samal ajal on koduväljakul äärmiselt resultatiivne.

Siiski seekord väga suureskoorilist kohtumist ei ootaks, sest Iirimaa kaitse on teada-tuntud oma headuses. Seda näitab ka statistika – kuue kohtumisega on neile löödud vaid kaks väravat. Vaevalt, et Šveits nulli peal suudetakse hoida, kuid samas kõlab ka ebatõenäoliselt, et lastakse endale üle kahe värava lüüa.

Seega kokkuvõttes on kindlasti kõrgema tasemega meeskond Šveits ja eeldused nende võiduks on head. Samas neile midagi lihtsalt ei tule, sest Iirimaa kaitse on paras pähkel, mida lahendada.

Meie valik: Šveitsi võit ja alla 3.5 värava (1.93 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 7.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 140€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds