Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eesti Laul 2019 teise poolfinaali ennustusvihjed

Laupäeva õhtul selguvad viimased kuus edasipääsejat, keda näeme 16. veebruaril Saku Suurhallis juba Eurovisioni pääsme eest võistlemas. Teine poolfinaal võiks taseme poolest olla natukene nõrgem, kuid konkurents edasipääsule mõnevõrra tasavägisem.

Seekord valime taas kaks esitust, mis ei ole üldsuse silmis favoriidid, kuid mis võiksid tänu rahvahääletusele või kõrgetele žürii punktidele siiski edasipääsu ning kõrgete kohtade nimel heidelda.


Eesti Laul 2. Poolfinaal
Laupäev, 2. veebruar, 2019
Algab: 19:00
Ülekanne: ETV

Ennustusvihjed
Synne Valtri “I’ll Do It My Way” Top 3 (2.5 @ Coolbet)
Cätlin Mägi & Jaan Pehk “Parmumäng” pääseb edasi (3.8 @ Coolbet)

VAATA KOEFITSENTE SIIT


Esimeseks edukaks muusikapalaks võiks olla Synne Valtri “I’ll Do It My Way”. Hiljuti laiali läinud ülimenuka ansambli Patune Pool solist Sünne Valtri on rahvale ootamatult välja tulnud inglise keelse lauluga, kuid see ei vähenda inimeste armastust lauljatari vastu. Arvestades, et teises poolfinaalis on vähe tugevaid häältemagneteid, kes juba oma tuntusega koore riisuvad, siis see on Sünne Valtri võimalus.

Selle laulu edu kasuks räägib ka eeldatavalt korralikud punktid Žüriilt. Tegemist on väga Eurovisioniliku lauluga ning see on üks aspekt mida žürii ning ka rahvas arvesse võtab. Teistest konkurentidest leiab vaid ühe või paar esitust, mis võiksid samuti mõlemas kategoorias kõrgeid punkte saada. Esikolmiku koht võiks olla täiesti reaalne tulemus.

Poolfinaali suurimaks üllatajaks peame Cätlin Mägi & Jaan Pehk “Parmumäng”. Jaan Pehk on mitmeid kordi Eesti Laulu karusselli kaasa teinud ning üldjuhul väga edukalt. See on täpselt selline laul, mis kõigile ootamatult saab žüriilt väga head punktid. Tavalisele muusikasõbrale võib see olla üsna üllatav, kuid eelnevad aastad on seda seaduspära tõestanud.

Rahvahääletusel see laul laineid ei löö, kuid päris viimaste sekka ka ei jää. Erinevalt enamustest lauludes on tegemist eesti keelse teosega ning see võib olla väike trump tagataskus. Lisaks peaks see laul võitma vanema generatsiooni hääled ning samuti selliste Eesti Laulu fännide, kes laule ära ei kuula, aga Jaan Pehki muheduse pärast helistavad antud loo kasuks.

Meie valikud:

  • Synne Valtri “I’ll Do It My Way” Top 3 (2.5 @ Coolbet)
  • Cätlin Mägi & Jaan Pehk “Parmumäng” pääseb edasi (3.8 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga näiteks meie teise valiku puhul taskusse tervelt 76€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds