Jälgi meid

Ennustusvihjed

Debortivo Las Sabanas FC vs. ART Municipal Jalapa kasulikud ennustusvihjed

Ei jalgpall ei peatu, ei-ei. Maailmas ei leidu palju riike, mille kõrgliigad koroonakriisi trotsides kohtumistega jätkavad. Kuid üks nendest julgetest on Nicaragua. Fakt, et ka kihlveokontoritele on sealne jalgpalliliiga tundmatum, tähendab, et koefitsiendid on ebatäpsemad ning panustajate jaoks leidub rohkem väärtust.


Sabanas vs. Jalapa

Neljapäev 9. Aprill 2020
Algab: 01:00

Jalapa võit (3.03 @ Coolbet)

Kokku alla 2 värava (2.29 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Rubriik “Faktid, mida sul läheb tulevikus kindlasti vaja”

Nicaragua on Kesk-Ameerika riik, mis piirneb põhjas Hondurase ja lõunas Costa Ricaga. Läänes ulatub Nicaragua Vaikse ookeanini ja idas Kariibi mereni.

Pealinn: Managua

Rahvaarv: 6 217 581

Pindala: 130 373 ruutkilomeetrit

Spordimaailmas saab riik uhkustada eelkõige mitme legendaarse poksijaga. Hetkel kuulub kuulsaimate Nicaragua isikute sekka endine näitleja ja modell Barbara Carrera(pildil), kes on osalenud ka Bondi filmis.

Tagasi panustamise juurde

Nicaragua jalgpalli kõrgliigas ehk Liga Primeras mängib kokku 10 meeskonda. Hetkel on juba mängitud 14 vooru ning meie vaadeldavas kohtumises lähevad vastamisi liiga viimane meeskond Sabanas ning 5. positsiooni hoidev Jalapa.

Vägeva nimega klubi Real Madrizi leiame alles kaheksandalt tabelirealt.

Viimati kohtusid meeskonnad omavahel märtsi alguses ning selle matši võitis Jalapa koduväljakul 1:0. Jalapa näol ongi tegemist pigem hea kodumeeskonnaga, sest võõral väljakul on terve hooaja peale seni saadud vaid üks võit nelja kaotuse ja kahe viigi kõrvale. Sabanasele peaks optimismi pakkuma fakt, et nad on viimasest viiest kodukohtumisest kaotanud vaid ühe.

Kui vaadata meeskondade resultatiivsust, siis võib seda iseloomustada sõnaga “keskmine”. Sabanase osalusega kohtumistes lüüakse keskmiselt 2.6 väravat ning Jalapa sama näitaja on täpselt 2.

Sabanase kohtumised on üldjuhul väravaterohkemad, sest nad ei suuda kuidagi oma kaitset pidama saada. Neile lüüakse liigas kindlalt kõige rohkem väravaid – ligi 2 tükki mängus.

Esimene panus – Jalapa võit. Võõrsilmeeskonna võidule pakutakse väga magusat koefitsienti ning seega soovitaksime just nende võidul panustada. Seda juba suuresti sellel põhjusel, et Sabanas on sel hooajal kaotanud rohkem kui pooled mängud. Jalapa on siiski tabeli esimesse poolde kuuluv meeskond ning peaks suutma ära karistada vastasmeeskonna kehvemapoolse kaitse.

Teine panus – Kokku alla 2 värava. Kui lüüakse täpselt kaks väravat, siis saab antud valikuga raha tagasi. Ennustame madalaskoorilist kohtumist. Jalapa on selgelt liiga kõige kinnisemat jalgpalli mängiv meeskond. Neile ei lööda palju väravaid ja nad ise ka ei löö. Seda tõestas ka esimene omavaheline kohtumine, kus väravatearve avati alles 86. minutil.

Meie valikud:

  • Jalapa võit (3.03 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2 värava (2.29 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 60€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds