Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC ralli Monte Carlo ennustusvihjed

WRC uus hooaeg saab alguse! Traditsiooniliselt sõidetakse esimene etapp Monte Carlos. Õhus on palju küsimusi. Kas Evans suudab mullu näidatud taset hoida? Kuidas läheb Neuvillel uue kaardilugejaga? Kas Ogier lõpetab karjääri tiitliga? Kuidas läheb Tänaku teine aasta Hyundais? Juba nädalavahetusel saame nendele küsimustele esimesed vastused.


WRC ralli Monte Carlo etapp.
Neljapäev-pühapäev, 21 – 24. jaanuar, 2021
Esimene katse algab: 15:08
Ülekanne: TV3 Sport, TV6, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Thierry Neuville võit (5.00 @ Coolbet)
O.Tänaku lõppkoht 4. või 5. (4.00 @ Coolbet)
Võidu marginaal üle 20 sekundi (2.05 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Kokku sõidetakse 14 kiiruskatset kogupikkusega 257km. Nagu rallisõbrad teavad, siis on rajaolud Prantsusmaa territooriumil kulgevatel teedel äärmiselt mitmekesised ning ilm võib korralikult kaarte segada. Plusskraadid vahelduvad miinuskraadidega ning tingimused võivad olla lumised, jäised või midagi nende kahe vahel.

Võrreldes eelnevate aastatega on pimedas sõitmist minimaalselt. Seda põhjusel, et Prantsusmaal on õhtuti kehtestatud komandanditund ning liikumine suures osas piiratud. Katsed algavad seetõttu kohaliku aja järgi varahommikul ning lõppevad juba keskpäeval.

Eelmisel aastal võidutses hooaja avaetapil Thierry Neuville ning lõpetas prantslaste üheksa aastat kestnud valitsemisaja. Poodiumile jõudsid ka Sebastien Ogier ja Elfyn Evans.

Kes ralli võidab? Monte Carlo on üks neist rallidest, kus alati midagi juhtub. Väljasõidud, sõiduvead, suured kaotused jne. Seega on ka võitja ennustamine väga riskantne. Siiski võiks nimetada kolmeks suurimaks favoriidiks Sebastien Ogieri, Thierry Neuville´i ja Ott Tänakut.

Panustamise poolelt soovitaks ennustada võitjaks Thierry Neuville´i. Belglasele pakutakse võrreldes konkurentidega selgelt kõrgemat koefitsienti. Lisaks ei tasu unustada, et just Neuville võidutses eelmisel aastal.

Jah, Neuville läheb rallile vastu küll uue kaardilugejaga, kuid Monte Carlo on sõidukiiruse poolest aeglane etapp ning kaardilugejale selgelt lihtsam kui näiteks kiire Soome või Eesti ralli.

Samuti võib arvata, et Neuville läheb uue kaardilugejaga sõitma pigem kindla peale ning võtab riske minimaalselt. Selline taktika võib lõpuks belglasele trumbid kätte mängida. Aga seda loomulikult juhul, kui teised favoriidid oma võimeid ülehindavad.

Kuidas läheb Ott Tänakul? Mäletatavasti eelmisel aastal pidi eestlane väljasõidu tõttu katkestama. Varasemal kolmel aastal jõudis Tänak poodiumile.

Loomulikult loodame eestlasele võimalikult õnnestunud rallit, kuid arvestades koefitsiente võiks parim ennustus olla 4-5 positsioon.

Kui tehnilisi probleeme ei esine ning õnnestub teha puhas sõit, siis on Tänak kindlasti vähemalt poodiumil. Siiski on naiivne loota, et Monte Carlos midagi ei juhtu. Ning tõenäoliselt juhtub põhimõtteliselt kõigil. Ilmateade näitab, et tänavu on viimaste aastate kõige keerulisemad olud.

Kui suured vahed tekivad? Kui eelmisel kahel aastal on võitja ja järgneva sõitja vahe olnud üsna minimaalne, siis varasematel aastatel on vahed veninud väga suureks ning sõitjaid lahutanud minutid, mitte sekundid. Ennustame, et eelmised kaks aastat on olnud pigem erandid ning tänavu venivad vahed taas suureks. Seda toetavad ka eriti rasked ilmastikuolud, mida juba mitmetel kordadel maininud oleme. Seega julgeme ennustada, et võitjat ja teist kohta hakkab lahutama üle 20 sekundi.

Meie valikud:

  • Ralli võidab Thierry Neuville (5.00 @ Coolbet)
  • Ott Tänaku lõppkoht neljas või viies (4.00 @ Coolbet)
  • Võidu marginaal üle 20 sekundi (2.05 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 250€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds