Jälgi meid

Ennustusvihjed

Everton vs. Tottenham ennustusvihjed

kane fail

Esimese Premier League´i mängudevooru lõpetab Evertoni ja Tottenhami vaheline mõõduvõtt. Mõlemad meeskonnad on siiamaani esinenud pehmelt öeldes alla oma võimete ja asuvad tabeli teises pooles.


Everton vs. Tottenham

Pühapäev 3. November 2019
Algab: 18:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Kokku üle 3.5 värava (2.85 @ Coolbet)
Viik välistatud – Evertoni võit (1.9 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Mõlemad meeskonnad on viimasest viiest voorust teeninud vaid ühe võidu.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 2:2 viigiga.
  • Tottenham pole viie võõrsil kohtumisega teeninud veel mitte ühtegi võitu.

Kodumeeskond peab hakkama saama ilma Bernardi ja Gbaminita. Tottenham omakorda jätkuvalt ilma põhiväravavaht Llorisita ning erinevatel põhjustel ei näe platsil ka Lamelat ja Danny Rose. Täiesti kindel pole veel ka Vertongheni osalemine.

Üldiselt on nende kahe meeskonna omavahelised kohtumised olnud väga suureskoorilised. Viimase viie kohtumise keskmine väravate kogusumma on olnud lausa 4.8. Viimases kohtumises Evertoni koduväljakul löödi lausa kaheksa väravat. Üks mis kindel – seekord nii palju ei lööda.

Siiski võiks väravaid oodata üle keskmise. Antud matšis pakutakse vähemalt neljale väravale koefitsiendiks 2.85, mis on arvestades kohtumise eeldatavad iseloomu, üsna ahvatlev. Evertoni rünnak on viimastes mängudes ennast näidanud heast küljes. Tegelikult on Marco Silva hoolealuste rünnak olnud pikemat aega soliidne, kuid probleeme on olnud olukordade realiseerimisega väravateks.

Seega on meie esimene panus, et kohtumises lüüakse üle 3.5 värava.

Kui ennustada matši võitjat, siis oleks selleks Everton. Koduväljakul on nad näidanud juba pikemat aega julget rünnakut ning häid tulemusi. Suurt vastupanu on osutatud ka liiga kõige tugevamate meeskondade vastu. Tottenhami näol on tegemist kvaliteetse meeskonnaga, kuid hetkel valitsevad meeskonnad probleemid, mida kõik ülejäänud klubid proovivad endale kasulikult ära kasutada.

Riskide vältimiseks panustaks Evertoni võidule valikuga, kus viik on välistatud ja selle korral makstakse panusele asetatud rahasumma tagasi.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3.5 värava (2.85 @ Coolbet)
  • Viik välistatud – Evertoni võit (1.9 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesel vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 53€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds