Jälgi meid

Ennustusvihjed

Aston Villa vs. Derby County ennustusvihjed

Championshipi kaks edukaimat meeskonda Norwich ja Sheffield United on endale järgmise hooaja Premier League koha kindlustanud. Veel on selgitamisel kolmas õnnelik meeskond, kes järgmisel hooajal kõrgseltskonnaga liitub ja klubi eelarvet priske auhinnarahaga kosutab.

Liiga teise kuni kuuenda koha meeskondade vahel mängiti play-off kohtumised ning finaali pääsesid Aston Villa ja Derby County, kohtumine leiab aset Wembley Staadionil.

Huvitaval kombel on klubidega seotud kaks Chelsea legendi. Nimelt on Derby peatreener Frank Lampard ja Aston Villa abitreener John Terry.


Aston Villa vs. Derby

Esmaspäev, 27. mai 2019
Mäng algab: 17:00
Ülekanne: telekanal Futbol

Aston Villa võit (2.24 @ Coolbet)
Mõlema meeskonnad skoorivad – EI (2.02 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Sel hooajal on kohtutud omavahel kaks korda ning Aston Villa võttis mõlemas kindla võidu. Kodus 4:0 ja võõrsil 3:0.
  • Aston Villa oli liigas parem ründemeeskond, Derby parem kaitsemeeskond. Väravatevahe vastavalt 82:61 ja 69:54.
  • Derby on võitnud viimasest 15st kohtumisest 7, Aston Villa lausa 11.

Poolfinaalis alistas Aston Villa alles penaltiseerias West Bromi. Derbyl läks natukene lihtsamini – kahe mängu kokkuvõttes alistati Leeds 4:3. Seejuures alistasid mõlemad meeskonnad endast kõrgema asetusega vastase.

Esimesena soovitaksime panustada Aston Villa võidule, koefitsient sellele on üllatavalt kõrge. Jah põhiturniir ja antud finaal on kaks täiesti erinevat olukorda, kuid ei maksa alahinnata fakti, et Aston Villa mängis hooaja jooksul Frank Lampardi hoolealused kaks korda väga kindlalt üle.

Aston Villa võiks olla üsna kindel favoriit juba ainuüksi tänu oma tugevamale keskväljale. Seal on võrreldes Derby meestega meeletult rohkem kogemusi ning tähtsates mängudes on just keskväljal suur vastutus ja võime mänge otsustada. Lisaks peab Derby kaitseliin läbi ajama ilma Scott Maloneta, kes kannab kaartide tõttu mängukeeldu. See tähendab, et tõenäoliselt peab teda asendama Ashley Cole, kelle parim enne on viimase piiri peal.

Lisaks ei maksa ära unustada, et Aston Villa kaotas eelmise aasta otsustava play-offi finaali kohtumise 0-1 Fulhamile ning jäi kõige napimalt Premier League kohast ilma. Tänu sellele on neil see aasta ekstramotivatsioon, et eelmise hooaja viga vältida.

Teiseks võtame valiku, et mõlemad meeskonnad ei skoori. Tegemist on ülitähtsa kohtumisega, kaalul on niivõrd palju. Ajalugu on näidanud, et sellised matšid ei kujune väravaterohkeks. Võetakse vähe riske ning pööratakse eriliselt rõhku kaitsele. Usume, et pigem otsustatakse see kohtumine ära teise poolaja hiliste väravatega. Skooripakkumine 2:0 Aston Villale.

Meie valikud:

  • Aston Villa võit (2.24 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad – EI (2.02 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 45€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds