Jälgi meid

Ennustusvihjed

Premier League´i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Paljud Euroopa kõrgliigad peavad oma kohtumisi juba nädala sees. Meie keskendume Inglise kõrgliigale.  Loe edasi ning leiad ühe 10.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 200€.


Chelsea vs. Brighton (21:45)

Premier League´i kuues meeskond Chelsea sai eile hea uudise, kui Manchester United kaotas Wolvesile. Tänu sellele on nüüd Londoni klubil võimalus tabelis tõusta ja kergitada oma aktsiaid võitluses esineliku kohtade eest. Brightoni leiame 15. tabelirealt.

Arvestades, et Chelseal on nii Arsenalist kui Tottenhamist raskem järelejäänud mängude graafik Premier League´s (kohtuda tuleb veel nii Liverpooli kui Manchester Unitediga), siis vajatakse Brightoniga kohtumises kindlat kolme punkti. Kuna Brighton on üks kehvemaid võõrsil meeskond liigas, siis liiga raske ülesanne see ei tohiks olla. Koduväljakul on PL sel hooajal kaotatud vaid üks mäng.

Lisaksime kombosse valiku, et Chelsea lööb värava mõlemal poolajal. Viimases kohtumises pühapäeval Cardiffi vastu jättis Sarri nii mõnegi põhitegija alguses pingile. Hazard vahetati sisse näiteks alles teise poolaja alguses. Sellise teguviisiga oleks peaaegu ka näppu lõigatud, sest kümme minutit enne lõppu oldi veel kaotusseisus. Lõpuks suudeti siiski tänu kahele kiirele tabavusele kohtumine enda kasuks pöörata.

Usume, et seekord võetakse vähem riske ning alustatakse parima koosseisuga, mis koosluses koduväljakuga toob Chelseale positiivse tulemusele. Kui võõral väljakul on Chelsea mäng hooaja lõikes väga ebastabiilne, siis koduväljakul võib nende peale üldjuhul kindel olla.

Meie valik: Chelsea lööb värava mõlemal poolajal (2.0 @ Coolbet)


Manchester City vs. Cardiff (21:45)

Manchester City mängijad ja Pep Guardiola olid kindlasti ülipettunud, kui loetud päevad tagasi suutis Liverpool tänu vastaste omaväravale vastase alistada alles lõpuminutitel. Siiski on neil veel kõik endi kätes ning kui järelejäänud kohtumised võidetakse, siis tullakse taas Inglise kõrgliiga meistriks. Cardiff nii kõrges mängus kaasa ei löö, kuid punktilisa oleks neilgi hädasti vaja. Hetkel on just nemad peafavoriidid kolmanda liigast väljakukkuja koha peale.

Antud kohtumises prognoositakse palju väravaid ja selle arvamusega tuleb nõustuda. Manchester City on teada-tuntud väravate masin ning seda eriti sellises seisus, kui neid tõeliselt vaja on. Viimase kümne kodukohtumise statistika kõikide liigade peale on muljetavaldav – 4.6 väravat mängu kohta. Jah, sinna vahemikku jäävad ka karikakohtumised madalamate liigade meeskondadega, kuid palju on löödud ka tippklubidele nagu Chelsea, Schalke, Liverpool ja Arsenal.

Võtame valiku, et Manchester City ei jäta midagi juhuse hooleks ja lööb koduväljakul Cardiffile vähemalt neli ära. Sellise demostratsiooniga suudaksid nad ka Liverpooli enesekindlust natukene kõigutada.

Meie valik: Manchester City üle 3.5 värava (1.87 @ Coolbet)


Tottenham vs. Crystal Palace (21:45)

Selle mänguga avatakse Tottenhami uus kodustaadion ja võib kindel olla, et juba ainuüksi sellepärast soovib Tottenham teha Crystal Palace´i vastu korraliku partii. Viimases viies voorus on punkte kaotatud ning selline tippklubile mitte omane statistika ei saa enam jätkuda.

Crystal Palace on tabelikeskmik, kes hooaja lõpus näitab väga lahtist ja lõbusat jalgpalli, võetakse palju riske ja kaitsele nii palju ei mõelda. Seda näitavad ka tulemused. Viieteistkümnes järjestikuses kohtumises on löödud värav, kuid samas on ka endale keskmiselt mängu kohta üks lastud ära lüüa.

Usume, et selles kohtumises hakkab juhtuma juba avapoolajal. Tottenham tahab võimalikult kiirelt mängu ära otsustada, et oma eelnevate mängude vigu vältida. Samuti tahetakse uus kodustaadion sisse õnnistada. Crystal Palace on aga selline meeskond, et nad võivad ka Tottenhami peo ära rikkuda ja ise korraldada väiksemat sorti väravatesadu. Emba-kumba pidi mäng minema hakkab, väravaid on oodata.

Meie valik: Esimesel poolajal lüüakse kokku  2-3 värava (2.75 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitisent: 10.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 200€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds