Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs Wolves ennustusvihjed

Premier League viimane voor! Kõikidel Inglise kõrgliiga meeskondadel on sel hooajal koduliigas mängida veel 90 minutit jalgpalli. Hea meel on tõdeda, et tiitli saatus otsustatakse viimases voorus. Liverpool on veel kõrges mängus sees. Nad peavad tänase kohtumise kindlasti võitma ning lootma, et Manchester City libastub Brightoni vastu.


Liverpool vs. Wolves
Pühapäev, 12. mai 2019
Mäng algab: 17:00
Ülekanne: TVPlay Sports+

Wolvesi võit või viik (3.75 @ Coolbet)
Wolves lööb vähemalt kaks väravat (5.2 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Esimeses omavahelises koduliiga kohtumises sel hooajal võttis Liverpool võõrsil 2:0 võidu.
  • Wolves on sel hooajal vaid korra kaotanud võõrsil väljakul top6 asetusega klubile(Manchester Cityle).
  • Liverpool on viimase seitsme mänguga kõikide liigade peale löönud koduväljakul 24 väravat!

Selles kohtumises on kindlalt väärtus valikutes Wolvesi edule. Sellel hooajal enamikele tippklubidele peavalu valmistanud uustulnukad kindlustasid viimase vooruga kõrge seitsmenda koha ning tulevad kohtumisele kolme järjestikuse võidu pealt. Seejuures võideti hiljuti Arsenali lausa 3:1. Sel hooajal on Liverpool ka korra alistatud, seda küll karikasarjas

Liverpool kindlustas teisipäeval koha Meistrite Liiga finaalis. See mäng nõudis neilt tohutut pingutust ja võttis nii mõnestki mängijast füüsiliselt välja nii palju kui võtta oli. Arvestades kui intensiivne on Liverpooli mängugraafik olnud, siis võib arvata, et selgelt värskem pool selles kohtumises on Wolves.

Samuti võib arutleda, et kuidas mõjub Liverpoolile emotsionaalne edasipääs arvestades koduliigat. Ühelt poolt vabastavalt, sest nüüd on hea tõenäosus suurepärane hooaeg lõpetada tiitliga ja Wolvesiga mäng tuleb palju pingevabam. Teiselt poolt uinutavalt, sest tahes-tahtmata kipuvad mõtted juba Meistrite Liiga finaalile. Eriti arvestades seda, et koduliiga võitmine on pigem võimalik vaid teoreetiliselt. Eksperdid peavad selle tõenäosuseks 10%.

Kokkuvõttes usume, et Liverpool tuleb mängule küll hea emotsiooni pealt, kuid samas ei ole nende keskendumine kõrgeimal tasemel. Wolves on värskem ning neil on hea võimalus ilma kahe põhimängijata(Firmino&Keita) Liverpooli vastu vähemalt viik välja mängida.

Meie valikud:

  •  Wolvesi võit või viik (3.75 @ Coolbet)
  •  Wolves lööb vähemalt kaks väravat (5.2 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 104€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds