Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Kataloonia ralli ennustusvihjed

Autoralli maailmameistrivõistlused jõuavad sel nädalal tagasi asfaldile, kui Hispaania sõidetakse ära kuulus Kataloonia ralli. Kui viimati seal sõideti, siis teenis Ott Tänak teise koha. Kas see õnnestub tänavu esikoha vastu vahetada?


WRC Kataloonia ralli
reede-pühapäev, 15.-17. Oktoober, 2021
Esimene katse algab: 9.43
Ülekanne: TV3, TV6, TV3 Sport 2

Ennustusvihjed
S. Ogier TOP2 (2,00 @ Coolbet)
D. Sordo edestab K. Rovanperät (2,05 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


  MM-sarja üldseis:                                                                       Konstruktorite arvestus: 

1. Sebastien Ogier (Toyota) 190 punkti                                         1. Toyota 441
2. Elfyn Evans (Toyota) 166                                                              2. Hyundai 380
3. Thierry Neuville (Hyundai) 130                                                   3. M-Sport 172
4. Kalle Rovanperä (Toyota) 129
5. Ott Tänak (Hyundai) 128


Tänakul on varasemast Katalooniast olemas ka üks kolmas koht. Ralli on läbi aastate praegustest sõitjatest kõige paremini istunud maailmameistritiitlit jahtivale Sebastien Ogier’le, kel kirjas kolm etapivõitu.

Elfyn Evans tõusis Soome ralli võiduga prantslasest 24 punkti kaugusele ja see hoiab endiselt tiitlisaatust lahtisena, kuigi waleslasel on raske seda vahet tagasi teha.

Kataloonia ralli oli pikalt WRC ainus segakattega ralli, aga võistluskalendrisse naaseb Kataloonia etapp puhtalt asfaldirallina ning see istub Ogier’le väga hästi.

Prantslane on maailmameistrivõistluste liidrina pidevalt teiste jaoks pidanud teed puhastama ja see on tal närvi mustaks ajanud. “Mul on sellest pasast kõrini,” teatas Ogier pärast Soome rallit, kus ta finišeeris viiendana.

Tänak võttis eelmisel etapil oma teise järjestikuse teise koha ning Thierry Neuville’i ja Kalle Rovanperä ebaõnnestumine tegi seisu võitluses MM-sarja kolmanda koha eest väga tihedaks.

Poodiumi viimane koht ei olnud kindlast see, mille Tänak hooaja eesmärgiks seadis, aga vähemalt on viimastel etappidel mingisugune “porgand” ees, mida püüda.

Kataloonias edu saavutamiseks tuleb eksimatult läbida 17 kiiruskatset 280,46 kilomeetri ulatuses.

Esimene panus – S. Ogier TOP2. Prantslane on välja hõiganud, et ei kavatse oma üldseisu niisama turvama hakata, vaid tahab Kataloonias võidu peale sõita. Sel etapil on tal alati ka hästi läinud ja tema edestamine saab kõigil keeruline olema. Üks konkurent võib sellega hakkama saada, kuid kaks tükki tundub juba ebatõenäoline variant.

Teine panus – D. Sordo edestab K. Rovanperät. Hispaanlane on vana asfaldikuningas ja ta on oma kodurallil korduvalt poodiumile sõitnud. Rovanperäl oli vahepeal hea periood, mille sisse kuulus kolmest etapist kahel võidutsemine, aga väga palju etappe on soomlasel aia taha läinud ning asfaldilt on tal ka hirmus kogemus olemas, kui Horvaatias ta kohe avakatsel rajalt välja põrutas.

Meie valikud:

  • S. Ogier TOP2 (2,00 @ Coolbet)
  • D. Sordo edestab K. Rovanperät (2,05 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 100€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds