Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kolmapäevane Jalgpalli MM-i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 6.50 koefitsiendiga kombopanuse, mis 50€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 325€.


Hispaania vs. Costa Rica

(Kolmapäev 18:00 ETV 2)

Eelmise MM-i kümnes meeskond Hispaania on tänavusel suurturniiril kindlasti suuremate plaanidega. Samas liiga suuri pingeid neil peale ei ole, sest käsil on kergemat sorti põlvkondade vahetus. Satsis on alles ka veel mitmed vanakesed, kuid väga palju on noori, kellel puudub koondise eest igasugune tiitlivõistluse kogemus.

Costa Rica tegi eelmisel MM-il südika esituse, kuid jäi siiski alagruppi pidama. Viiki mängiti Šveitsiga ja Brasiiliale kaotati alles lisaminutite väravatest. Tänavusel MM-il neist liiga palju ei ootaks, aga päris trammi alla ka ei tohiks jääda.

Mõlemad koondised pidasid vahetult enne turniiri ühe kontrollkohtumise. Hispaania alistas 3:1 Jordaania ja Costa Rica omakorda 2:0 Nigeeria.

Kohtumise kindel favoriit on mõistagi Hispaania ja lisame kombosse ilma pikema jututa, et nad löövad vähemalt kolm väravat. MM-i algus on näidanud, et tugevamate Euroopa koondiste ja autsaiderite klassivahed on üsna suured ning väravaid lüüakse igale maitsele. Costa Rica võib küll mingi aja kaitses ära seista, kuid peale esimest väravat on järgmised väravad juba kerged tulema.

Meie valik: Hispaania üle 2.5 värava (1.97 @ Coolbet)


Belgia vs. Kanada

(Kolmapäev 21:00 ETV 2)

Viimase MM-i pronksimeeskonnale Belgiale tänavu enam nii suuri lootusi ja ootusi ei asetata, kui eelnevatel tiitlivõistlustel. Lukaku tervis pole päris sada protsenti, Hazard ei ole enam see Hazard ning kaitseliinis ruulivad endiselt vanakesed. Samas…neil on keskväljal üks maailma parimaid jalgpallureid Kevin De Bruyne näol, kes suudab enda individuaalse kvaliteetiga mänge otsustada.

Viimati 1986. aastal MM-i pallinud Kanada koosseis pole just kõige esinduslikum. Tavalisele jalgpallisõbrale on kindlasti tuttav Müncheni Bayerni mängumehe Alphonso Daviese nimi, kuid suur osa koondisest mängib Kanadas või Euroopa liigade keskmikes.

Belgia pidas enne turniiri ühe sõpruskohtumise, kui 1:2 kaotati Egiptusele. Tegemist oli küll kontrollkohtumisega ja Belgia ei pannud selgelt 100% välja, kuid kerged ohumärgid enne turniiri siiski on.

Kanada käis platsil kahel korral – viigistati Bahreiniga ja võideti Jaapanit.

Lisame kombosse valiku, et Belgia võidab kohtumise, kuid ka Kanada teeb skoori. Eelmise MM-i pronksimeeskond peaks lihtsalt jõuga selle kohtumise ära võtma, kuid arvestades nende auke kaitses, siis ennustaks vähemalt ühte väravat ka Kanadale.

Meie valik: Belgia võit, mõlemad skoorivad (3.35 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 6.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 325€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds