Jälgi meid

Ennustusvihjed

West Bromwich Albion vs Watford ennustusvihjed

Championshipi teise vooru lõpetavad esmaspäeval West Bromwich Albion ja Watford. Kas West Brom suudab koduväljakueelise ära kasutada või eelmisel hooajal veel Premier League’is mänginud Watfordil on piisavalt kvaliteeti, et võõrsil võit võtta?


West Bromwich Albion vs Watford

Esmaspäev, 8. august 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: Viaplay

Viik (3,20 @ Coolbet)

Väravate arv alla 2,5 (1,64 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Steve Bruce on neli korda tõusnud oma klubiga Championshipist Premier League’i.
  • West Bromwich Albion on viimasest kahekümnest hooajast 13 mänginud Premier League’is.
  • Watford suutis pärast viimast Championshipi langemist esimesel võimalusel Premier League’i tagasi tõusta.

West Bromwich Albioni eelmine hooaeg ei kulgenud kõige libedamalt ja ka tänavune hooaeg algas keeruka kohtumisega, kus võõrsil mindi vastamisi tugeva Middlesbrough võistkonnaga. Kohtumine lõppes 1-1 viigiga, millega peatreener Steve Bruce võib kindlasti rahule jääda.

10. minutil jäädi juba kaotusseisu ning pallivaldamist domineeris koduvõistkond, kuid võimalusi jagus ka West Bromile ja 51. minutil viigistatigi seis. Värava meisterdasid uued täiendused John Swift ja Jed Wallace, keda peatreener Bruce enne mängu ka kiitis.

West Bromwich Albion pole kindlasti esipretendentidest Premier League’i tõusmisele, kuid võistkonna tuumik koosneb kogenud Briti saarte mängijatest ja peatreener Steve Bruce on samuti tõestanud ennast Championshipi tasemel rohkem kui küllaga.

Pärast avavooru võõrsilmängu Middlesbrough vastu ei lähe West Bromil sugugi lihtsamaks, sest külla tuleb äsja Premier League’ist välja langenud Watford, kelle puhul on tänavu suvel kõige olulisemaks täienduseks uus peatreener Rob Edwards.

Eelmine hooaeg Forest Green Roversi Inglismaa tugevuselt neljanda liiga võiduni tüürinud noor 39-aastane peatreener tõmbas sellega paljude tähelepanu ja Watford otsustas andeka treeneri enda ridadesse tuua. Edwardsi jaoks on see kahtlemata ahvatlev võimalus, kuid ka paras risk, sest Watfordi eesotsas ei ole treeneritel tavaliselt pikka pidu.

Watfordi koosseis on vaatamata Premier League’ist välja langemisele jäänud üllatavalt muutumatuks. Loomulikult on olnud mitmeid lahkujaid, kuid võtmemängijad nagu Joao Pedro, Ismaila Sarr ja Emmanuel Denis on jätkuvalt Watfordi ridades.

Esimene panus – Viik. Mõlemad võistkonnad soovivad võidelda pääsu eest Premier League’i ja alustasid eelmine nädal hooaega paljulubavalt. Selget eelist on raske kummalgi näha ja tugeva vastase vastu viik saada oleks mõlema jaoks rahuldav tulemus.

Teine panus – Väravate arv alla 2,5. Kumbki võistkond ei hakka pea ees ründesse tormama ja mõlemad üritavad sarnaselt avavoorule esmajärjekorras kaitses asjad korras hoida ja säilitada distsipliini.

Meie valikud:

  • Viik (3,20 @ Coolbet)
  • Väravate arv alla 2,5 (1,64 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 160€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds