Jälgi meid

Ennustusvihjed

BC Astana vs. BC Kalev/Cramo ennustusvihjed

BC Kalev/Cramo jätkab VTB-Ühisliigat võõrsil Kasahstani klubi BC Astana vastu. Kas Eesti meeskond suudab eelmisel aastal saadud kaotuse eest revanši võtta?


Astana vs. Kalev/Cramo

Esmaspäev  1. Märts 2021
Algab: 15:30
Ülekanne: sport.television.ee

Kalev/Cramo võit (2.60 @ Coolbet)

Kokku üle 163.5 punkti (1.89 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase omavahelise kohtumise võitis Astana 92:85.
  • Astana on koduväljakul kaotanud järjest kolm VTB kohtumist.
  • Kalev/Cramo on vaid ühe korra sel hooajal suutnud VTB Ühisliigas vastase hoida alla 80 punkti.

Mõlemad meeskonnad on sel hooajal pidanud 15 kohtumist. Astanal on kirjas 4 võitu ja Kalev/Cramol 3.

Kui meenutada esimest omavahelist kohtumist, siis oli Kasahstani klubil väga hea päev ning visked lihtsalt kukkusid sisse. Kaheseid tabati üle 60% ja kolmeseid ligemale 50%. Kui Astana suudab taaskord sama hästi tabada, siis läheb Eesti meeskonnal väga raskeks.

Kalev/Cramo koosseis on küll võrreldes hooaja esimese poolega teinud läbi suure arengu nii nimede kui tervisliku seisundi suhtes, kuid enne antud kohtumist on kerged küsimärgid mängujuhi positsioonil.

Sten Sokul on peale koondiseakent taas probleeme tüütava jalavigastusega ning põhimõtteliselt on Eesti meeskonnal kasutada vaid üks mängujuht nimega Marcus Keene. Tegemist on küll individuaalselt väga osava mängijaga, kuid suurte minutite puhul võib rünnakul tasakaal kaduda ning meeskondlik mäng kannatab. Heal päeval tassib Keene võidule, kehvemal päeval võib kasutegur olla miinusmärgiga.

Astanal vigastustega vähemalt viimases kohtumises suuremaid probleeme ei olnud, kuid täpne koosseis selgub vahetult mängupäeval.

Esimene panus – Kalev/Cramo võit. Tegemist on üsna võrdsete meeskondadega ning Eesti meeskonna võiduvõimalused on täiesti olemas. Astanas on ajavahe ja kauge vahemaa tõttu alati raske mängida, kuid samas huvitaval kombel on Kasahstani klubi olnud tänavu koduväljakul väga mannetu ja teeninud vaid ühe võidu.

Teine panus – kokku üle 163.5 punkti. Mõlemad meeskonnad mängivad üsna kiiret rünnakut ja võtavad palju kolmeseid. Samuti on olemas individuaalselt osavad leegionärid, kes skoori eest muretsevad. Viimases omavahelises kohtumises visati kokku 177 punkti. Antud kohtumise skoor võiks jääda sinna 165-170 kanti.

Meie valikud:

  • Kalev/Cramo võit (2.60 @ Coolbet)
  • Kokku üle 163.5 punkti (1.89 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 52€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds