Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tel Avivi Maccabi vs. Moskva CSKA ennustusvihjed

Teisipäeval lähevad Euroliigas vastamisi Tel Avivi Maccabi ja Moskva CSKA. Kas järjest kolm kaotust saanud Maccabi suudab veel tabeliseisu parandada või võtab valitsev Euroliiga meister oma?


Maccabi vs. CSKA

Teisipäev  2. Märts 2021
Algab: 21:05
Ülekanne:

Tel Avivi Maccabi võit (2.4 @ Coolbet)

Maccabi üle 78.5 punkti (1.87 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes CSKA 76:72 võiduga.
  • Maccabi on oma tänavusest üheksast võidust kuus teeninud just koduväljakul.
  • CSKA on tänavu Euroliiga meeskondadest kõige rohkem mänginud lisaaegu. Lausa neli korda on normaalaeg vastasega lõppenud viigiga.

Tel Avivi Maccabi hooaeg ei ole loodetud tasemel olnud. Hetkel on tabelis kirjas 10 võitu ja 14 kaotust. Play-offi suhtes on teoreetiline võimalus veel olemas, kuid pigem tundub see üsna võimatu ettevõtmine. Viimasel päästval positsioonil ehk kaheksandal kohal asetseval Anadolu Efesil on tabelis viis võitu rohkem.

Moskva CSKA hoiab teist positsiooni. Viimasel ajal ei ole käsil just parimad ajad. Kõikide liigade peale on viimasest kümnest kohtumisest võidetud vaid neli, mis on Moskva CSKA tasemega suurklubi jaoks üsna kohutav näitaja.

Kodumeeskonna poolelt on jätkuvalt ainsana vigastatud Yovel Zoozman. Moskva CSKA poolelt ainsaks puudujaks ränga vigastuse saanud Nikola Milutinov. Tema asendajaks toodud Michael Eric sai oma debüüdis Olympiacose vastu platsile 11ks minutiks ja viskas 2 punkti. Samuti on vahepeal meeskonnaga liitunud tagamängija Gabriel Lundberg.

Esimene panus – Tel Avivi Maccabi võit. Maccabiga on alati nende koduväljakul raske mängida. Samuti on CSKA-ga hiljuti liitunud kaks uut mängijat ning Itoudis soovib neid rotatsiooni mängitada. Hetkel on selleks hea võimalus. See kõik muudab CSKA natukene haavatavamaks ja Maccabi on sellise tasemega meeskond, et neil on hea võimalus siit kohtumisest võit kirja saada.

Milutinovi vigastus on Venemaa klubile mõjunud väga rängalt ja tänu serblase suurele rollile CSKA mänguplaanis, on sunnitud Itoudis võtma kasutusele uued mängutaktikad, mida ei ole suutnud meeskond veel täielikult omaks võtta.

Teine panus – Maccabi üle 78.5 punkti. Iisraeli klubi hooaja keskmine on täpselt 78.5 punkti. Samas koduväljakul on see number 82 punkti. CSKA ei ole nüüd ka nii eriline kaitsemeeskond ja eriti võõral väljakul. Nimelt on võõrsil kohtumistes lastud endale keskmiselt visata 82 punkti, mis on liiga üks kehvemaid näitajaid Himki, Alba ja Panathinaikose kõrval.

Seega ennustame, et lõppskooriks jääb umbes Maccabi 84:79 CSKA

Meie valikud:

  • Tel Avivi Maccabi võit (2.40 @ Coolbet)
  • Maccabi üle 78.5 punkti (1.87 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 48€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds