Londoni Chelsea vs. Manchester United ennustusvihjed

Pühapäeval lähevad Premier League´s vastamisi Londoni Chelsea ja Manchester United. Kas Tuchel peab vastu võtma oma Chelsea karjääri esimese kaotuse või jätkab edukat seeriat?

Chelsea vs. Man.United

Pühapäev 28. Veebruar 2021
Algab: 18:30
Ülekanne: TV3 Sport

Chelsea üle 5.5 nurgalöögi (1.85 @ Coolbet)

Rohkem väravaid teisel poolajal (2.12 @ Coolbet)

• Viimane omavaheline kohtumine lõppes 0:0 viigiga.
  • Manchester Unitedi kohtumistes on tänavu keskmiselt kokku löödud 3.4 väravat, mis on liiga kõige kõrgem näitaja.
  • Tucheli ajal on Chelsea pidanud kolm kohtumist koduväljakul ning vastased pole neis löönud mitte ühtegi väravat.

Enne vooru algust hoiab Manchester United teist positsiooni, kuid Leicester on jõudnud võrdsete punktide peale ehk oht on langeda peale antud kohtumist ka kolmandaks.

Londoni Chelsea on teinud tabelis tubli tõusu ja juba jõutud esinelikule päris kannule. Viimase kuue vooru saldo neli võitu ja kaks viiki.

Hetkeseisuga on Chelsea poolelt puudujaks vaid Thiago Silva. Manchester United mured on pisut suuremad – Mata, Jones ja Pogba jäävad kindlasti eemale ning veel mõne mängija kohal on kerge küsimärk.

Kihlveokontorite hinnangul on Londoni Chelsea kohtumise kerge favoriit. Samas tuleb mainida, et kumbki meeskond pole üle kuu aja mitte ühtegi kohtumist kaotanud ehk ühele või teisele meeskonnale kaotuse ennustamine oleks väga riskantne. Kui lõpptulemust ennustada, siis valiks viigi või Chelsea võidu, kuid antud juhul sellest pigem loobume ja pöörame pilgud alternatiivsete valikute poole.

Esimene panus – Chelsea üle 5.5 nurgalöögi. Tucheli käe all teenib Chelsea väga palju nurgalööke. Tõenäoliselt on see seotud sakslasest peatreeneri taktikaga, kus tipuründes on Olivier Giroud ning teravad ääred jagavad palju tsenderdusi. Viimase kolme kohtumisega on Chelsea teeninud lausa 22 nurgalööki.

Samuti on arvata, et Manchester United keskendub pigem kontratele ja laseb Chelseal palliga tegutseda. See räägib samuti Londoni klubi nurgalöökide kasuks.

Teine panus – rohkem väravaid teisel poolajal. Tahaks uskuda, et esimene poolaeg tuleb üsna rahulik ning suuremaks tulevärgiks läheb teisel poolajal. Kumbki meeskond ei taha alguses liigseid riske võtta ja ei oleks üllatus poolajapausil skoor 0:0.

Lõppskoori ennustus Chelsea 1:1 Manchester United.

• Chelsea üle 5.5 nurgalöögi (1.85 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajal (2.12 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 42€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama