Jälgi meid

Ennustusvihjed

Baskonia vs. Barcelona ennustusvihjed

Reedel jooksevad Euroliigas platsile Baskonia ja Barcelona. Mõistagi on selle kohtumise vastu ka eestlastel suurem huvi, sest võime väljakul näha ainsat eestlast Euroopa tugevaimas korvpalliliigas. Kes kahest suurest Hispaania kossuklubist võidu võtab?


Baskonia vs. Barcelona

Reede 30. Oktoober 2020
Algab: 21:30
Ülekanne: TV3 Sport

Barcelona AH-5.5 (1.99 @ Coolbet)

Skoor üle 150.5 punkti (1.85 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Baskonial kolm võitu ja Barcelonal kaks.
  • Barcelona on viimasest kuuest võõrsil kohtumisest kaotanud lausa neli.
  • Barcelona on liiga parim meeskond kahepunktivisete tabavuse järgi ja Baskonia liiga kõige kehvem.

Baskonial on vahepeal hulganisti mänge ära jäänud ja seni on kirjas vaid kolm kohtumist, millest kaks võitu ja üks kaotus. Viimati alistati 77:60 Moskva Himki.

Barcelonal on läinud ladusamalt ja neil õnnestunud pidada viis kohtumist. Saldoks neli võitu ja üks kaotus. Eelmises voorus võideti Real Madridi 79:72.

Meeskonnad kohtusid omavahel ka poolteist nädalat tagasi koduliigas, kus Baskonia võttis pisut üllatava 82:71 võidu. Selles kohtumises ei teinud kaasa Barcelona suurim staar Nikola Mirotic.

Nagu juba enne hooaega arvata võis, siis Baskonia näol on tegemist meeskonnaga, mille tugevuseks on eelkõige kaitse. Kui ise visatud punktide keskmine 75 mängu kohta on üks liiga madalamaid näitajaid, siis vastastel on lastud visata keskmiselt vaid 71 punkti ja sellega ollakse omakorda liiga üks parimaid meeskondi.

Barcelona on samuti läinud suve jooksul palju rohkem kaitsele rõhku pööravaks meeskonnaks ja seda loomulikult uue peatreeneri tõttu. Näha on, et Šarunas alles otsib koosseisu, kellega tegusid tegema hakata, kuid kahtlemata on tegemist tänavuse hooaja suurima favoriidiga.

Esimene panus – Barcelona võidab kohtumise vähemalt kuue punktiga. Barcelona poolelt on tagasi Nikola Mirotic ja see on Kataloonia klubile tohutuks boonuseks. See tekitab ka teistele mängijatele rohkem ruumi, mida õnnestub eelkõige ära kasutada kaugviskajatel ja teistel tagameestel.

Samuti sai Barcelona alles Baskonialt koduliigas sahmaka kirja ning seda enam soovitakse revanši võtta.

Teine panus – skoor üle 150.5 punkti. Tõenäoliselt näeme kohtumises ka väga kvaliteetset kaitset, kuid üle 150 punkti peaksime selles kohtumises ikka nägema. Hooaeg on kestnud juba üle kuu aja ja meestel on mängutunnetus tagasi. See tähendab ka paremaid esitusi rünnakul ja mitte nii palju rabistamist. Usume, et seda tõestab ka mängupilt ja näeme ligi 160 punkti.

Meie valikud:

  • Barcelona AH-5.5 (1.99 @ Coolbet)
  • Skoor üle 150.5 punkti (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 40€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds