Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane Premier League´i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 4.75 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 95€.


Burnley vs. Chelsea

(Laupäeva 17:00 TV3 Sport)

Burnley üritab oma hooaja esimesi võidupunkte teenida Londoni Chelsea vastu, kes asub kahe võidu, kolme viigi ja ühe kaotusega tabelis kümnendal positsioonil.

Külalismeeskond jõudis nädala jooksul pallida ka Euroopa liigas, kus alistati 4:0 Krasnodar. Tasub mainida, et kohtumine toimus võõrsil ning alles kolmapäeval. Burnleyl on seega olnud kaks lisapuhkepäeva ning oluliselt vähem reisimist.

Burnley probleemiks on hooaja alguses olnud eelkõige rünnak. Kokku on löödud vaid kolm väravat. Kaitse on enam-vähem korras, kuid siiski on ka selles elemendis Sean Dyche meeskonnad üldjuhul statistiliselt paremaid numbreid näidanud.

Chelsea on üldjuhul Burnleyga soliidselt hakkama saanud. Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on kirjas neli võitu.

Valime kombosse valiku, et esimene poolaeg lüüakse alla 1.5 värava. Panuse põhjuseks Burnley küllaltki soliidne kaitse ja Chelsea raske nädal, kus nad on reisinud Venemaale ja tagasi. Lampard ei andnud selles kohtumises põhitegijatele eriti ka puhkust.

Samuti ei ole Chelsea ennast tänavu võõrsil kohtumistes kuidagi käima saanud ja kolme kohtumisega on esimestel poolaegadel kokku löödud vaid üks värav.

Meie valik: Esimene poolaeg alla 1.5 värava (1.53 @ Coolbet)


Liverpool vs. West Ham

(Laupäev 19:30  TV3 Sport)

Valitsev meister Liverpool kohtub hirmkõva mängugraafikut trotsiva West Hamiga.

Nimelt on West Hami viimased kohtumised olnud Leicesteri, Tottenhami ja Manchester City vastu. Sellest kõigest on aga auga välja tuldud ning eelnimetatud kohtumistest võeti üks võit ja kaks viiki. Nüüd on hea võimalus ka Liverpoolilt punkte röövida.

Esiteks pidas Liverpool teisipäeval Meistrite Liiga kohtumise ning nende kaitseliin on viimaste aastate kõige kehvemas seisus. Nimelt on väljas van Dijk ning hetkeseisuga ka Fabinho ja Matip. See võib tähendada, et algkoosseisus alustab 19-aastane noorteakadeemia mängija Rhys Williams.

Liverpool ei ole hetkel see Liverpool, keda oleme harjunud nägema. Neil on küll meeskonnas endiselt tohutult kvaliteeti, kuid distsiplineeritud ja organiseeritud meeskonna vastu saab olema neil väga raske.

Seega kombosse valik, et kohtumise võidab West Ham või jääb kohtumine viiki.

West Ham tuleb väga hea seeria pealt ning nad haistavad võimalust Liverpoolilt punkte röövida. Ennustame väga tasavägist kohtumist.

Meie valik: Viik või West Hami võit (3.1 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 4.75


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 95€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds