Jälgi meid

Ennustusvihjed

Neljapäevane Euroliiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 6.66 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 133€.


Moskva CSKA vs. Valencia

(Neljapäev 19:00)

Moskva CSKA võtab koduväljakul vastu Valencia.

Venemaa lipulaeval on tabelis kolm kaotust ja kaks võitu. Asjad ei suju just kõige ladusamalt ja palju on juttu ka peatreeneri kõikuvast toolist.

Külalismeeskond seevastu on positiivse saldoga – kolm võitu ja üks kaotus. Ainus kaotus on saadud Barcelonalt ja seda viie punktiga.

Üllataval kombel on kihlveokontorite arvates kohtumise väga kindel favoriit CSKA. Meie hinnangul on Valenciat selgelt alahinnatud. Hispaania klubi on esimeste voorude põhjal jätnud ühe parima mulje kõikide meeskondade peale. Võiks öelda, et seni nähtu põhjal ei oleks ka üllatus, kui see meeskond kevadel final fouris ehk nelja parima hulgas mängiks.

Kõikides liinides on olemas vajalik tase ja kogemus. Suve kaks peamist täiendust Kalinic ja Williams on suurepäraselt meeskonda sulandunud. Lisaks peatreener, kes usaldab oma mängijaid ja on näha, et platsil olevad mehed on seetõttu ka enesekindlad.

Moskva CSKA võib paberil olla veelgi tugevam meeskond, kuid nende mäng hetkel selgelt ei suju ning ei tegutseta ühtse löögirusikana. Liialt on isetegemist ning staarmängijad ei vea meeskonda järgi.

Julgeme lisada kombosse Valencia võidu, sest selles on kamaluga väärtust. Mitte nii julged panustajad võiksid mõelda händikäpi peale.

Meie valik: Valencia võit (3.45 @ Coolbet)


Tel Avivi Maccabi vs. Fenerbahce

(Neljapäev 21:05  TV3 Sport 2)

Üllataval kombel tabeli teise poolde kuuluvad Fenerbahce ja Tel Avivi Maccabi lähevad omavahel vastamisi Iisraelis.

Maccabil on tabelis kaks võitu ja kolm kaotust. Viimati alistati alles lisaajal Himki.

Fenerbahce alustas hooaega kahe võiduga, kuid seejärel on järjest tuppa saadud kolm kohtumist. Eelmises voorus jäädi 14 punktiga alla Panathinaikosele.

Keeruline on antud kohtumise võitjat ennustada. Maccabi võiks koduväljakul olla favoriit, kuid nende ebastabiilsuse tõttu ei ole ka Fenerbahce võimalused kehvad.

Vaatame hoopis skooriliini poole ja täpsemalt proovime ennustada poolaja skoori. Eelistuseks oleks madalaskooriline kohtumine, sest statistika toetab seda. Maccabi rünnak ei ole nii voolav kui mullu. Uue peatreeneriga ja rohkelt mängijaid vahetanud Fenerbahce samuti alles otsib oma õiget rütmi.

Seega arvama, et liiga ilusat korvpalli ei näe ning pigem pusitakse agaralt kaitses. Viimases Tel Avivi Maccabi Euroliiga kodumängus visati avapoolajal kokku vaid 59 punkti.

Meie valik: Esimene poolaeg alla 77.5 punkti(1.93 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 6.66


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 133€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds