Jälgi meid

Jalgpall

Uue aasta sees on tippliigades parimat mänguvormi näidanud Liverpool ja Barcelona

Euroopa tippliigades läheneb hooaeg lõpusirgele ning kõige paremas seisus on sellele vastu minemas Liverpool ja Barcelona.

Liverpool on olnud 2022. aasta parim meeskond 28 kogutud punktiga ja Barca on suutnud kokku kuhjata 26 punkti.

Nädalavahetuse suur triumf Real Madridi üle tähistas Barcelona jaoks juba viiendat järjestikust võitu ja meeskond on ühtlasi La Ligas 13 mängu järjest kaotuseta püsinud.

Hispaanias on heasse hoogu tõusnud ka Atletico Madrid, kellel 2022. aastast kirjas 25 punkti. Diego Simeone mehed on samuti võidutsenud viies järjestikuses voorus.

25 punkti on endale uue aasta esimese kolme ja poole kuuga teeninud ka Juventus, kes Serie A tabelis teinud suure tõusu ja hakanud vaikselt isegi hiilima tiitliheitlusesse. Meeskonnal on ka liigas käsil 16-mänguline kaotusteta seeria.

2022. aastal parimat hoogu näidanud satside seas on veel Napoli ja AC Milan (mõlemad 24 punkti) ning RB Leipzig ja Dortmundi Borussia (mõlemad 23 punkti). Samuti leiab nimekate klubidega pundist ühe tõelise üllatusmeeskonna: Strasbourg on näidanud südikat mängu ja teeninud Ligue 1’s 11 kohtumisega 22 silma.

Prantsusmaa meistrivõistluste viiendal meeskonnal ei ole palju puudu jäänud ka Liverpooli ja Barcelonaga konkureerimisest, kuna viimase kuu jooksul on väga palju viike välja mängitud ja nii mõnelgi korral on ühe punktiga lepitud pärast eduseisu haaramist.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds