Jälgi meid

Ennustusvihjed

Arsenal vs. Manchester City ennustusvihjed

Inglismaa kõrgliigas lähevad pühapäeval vastamisi Londoni Arsenal ja Manchester City. Kas Pep Guardiola meeskond jätkab võimast võiduseeriat?


Arsenal vs. Manchester City

Pühapäev 21. Veebruar 2021
Algab: 18:30
Ülekanne: TV3 Sport

Manchester City võidab poolaja ja täisaja (2.35 @ Coolbet)

Manchester City skoorib mõlemal poolajal (2.30 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Kui Manchester City naudib väga kindlat liidrikohta, siis Londoni klubi leiame tabelist kümnendalt positsioonilt.

Viimati kohtusid meeskonnad omavahel karikasarjas, kui Manchester City võttis kindla 4:1 võidu. Premier League´i esimese omavahelise kohtumise sel hooajal võitis samuti City ja seda tulemusega 1:0.

Manchester City tundub hetkel üsna võitmatu meeskond. Järjest on võidetud juba 17 kohtumist ning 14 nendest vähemalt kahe väravaga. Samuti on nende kohtumiste jooksul lausa 11-l korral eduseis saavutatud juba poolajapausiks.

Külalismeeskond peaks ka natukene värskem olema. Nimelt käis Arsenal nädala sees Itaalias ja pidas seal Euroopa liiga kohtumise Benfica vastu, mis lõppes tulemusega 1:1.

Meeskondadel vigastustega suuremaid probleeme ehk treeneritel on kasutada põhimõtteliselt tugevaimad koosseisud.

Esimene panus – Manchester City võidab poolaja ja täisaja. Viimases seitsmes omavahelises Premier League´i kohtumises on Manchester City seda suutnud ning ei leidu väga põhjuseid, miks peaks antud matš erandiks osutuma.

Manchester City näitab suurepärast mängu. Rünnak töötab, kaitse on kindel. Lisaks sellele on nüüd ka terve Kevin de Bruyne. Kõik sujub. Edu liigas on lähima jälitaja ees 10 punkti ja seega ei ole ka erilisi pingeid peal.

Arteta on küll soliidne taktik ja tunneb Guardialot läbi ja lõhki, kuid City on hetkel sellises hoos, et lihtsalt ei näe Arsenalil võimalust. Kindlasti ei soovi Guardialo ka enda endisele abilisele vähimatki võimalust anda.

Teine panus – Manchester City skoorib mõlemal poolajal. Puhtalt jällegi selle pealt, et Manchester City on hetkel näitamas nii head mängu. Kui hooaja algus kulges keeruliselt, siis nüüdseks on Guardiola võidumasina jälle tööle saanud. Arsenal ei ole nüüd ka päris selline meeskond, kes suudaks kaitse täiesti lukku keerata.

Meie valikud:

  • Manchester City võidab poolaja ja täisaja (2.35 @ Coolbet)
  • Manchester City skoorib mõlemal poolajal (2.30 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 47€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds