Jälgi meid

Ennustusvihjed

Phoenix Suns vs. Golden State Warriors ennustusvihjed

NBA jõulude ajal ei puhka ja laupäeval serveeritakse kossusõpradele viis suur vastasseisu. Neist põnevaim on kohtumine Phoenix Sunsi ja Golden State Warriorsi vahel, kus omavahel lähevad kokku liiga kaks parimat satsi.


Phoenix Suns vs. Golden State Warriors

Pühapäev 26. Detsember 2021
Algab: 00.00
Ülekanne: TV3 Sport

Kokku alla 215,5 punkti (2,13 @ Coolbet)

Phoenix -5,5 (1,90 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Alates eelmise hooaja algusest on Suns omavahelistest mängudest võtnud kolm võitu, Warriors kaks.
  • Phoenix on tänavu kodus võitnud 17-st mängust 15.
  • Golden State’il on võõrsilt 14 mängust kirjas 10 võitu.

Meeskonnad kohtuvad tänavu kolmandat korda ja mõlemal on teenitud üks võit. Suns sai 30. novembril hakkama võimatuga ja hoidis Stephen Curry ainult 12 punkti peal, mis aitas 104:96 võiduni. Mängus kaotati aga Devin Booker vigastusele ja Warriors võttis mõned päevad hiljem 118:96 revanši.

Golden State’ile kaotatud mäng lõpetas Sunsil klubi rekordit tähistava 18-mängulise võiduseeria. Bookeri vigastuse järel olid meeskonna kohal koheselt tumedad pilved, aga edasi on kaheksast mängust saadud seitse võitu ja nüüdseks on Booker juba väljakul tagasi ka.

Warriors on pärast viimast omavahelist mängu võtnud kümnest kohtumisest seitse võitu ja meeskond on suutnud kindlalt kursil püsida, ehkki koroonaviirus on mitu mängijat röövinud. Ent kui sul on Curry, siis pole elul midagi viga.

Kahekordne liiga MVP ladus Memphise korvi just 46 punkti ja ta on kolm kohtumist järjest skoorinud vähemalt 30 silma. Phoenix on tõestanud, et teda suudetakse peatada, kuid kui see seekord ei õnnestu, siis võib jamaks minna.

Ühe mehega on aga raske mängu ära teha. Seega peab Warriors lootma, et Jordan Poole’ilt ja Andrew Wigginsilt otsa üle võtnud sägad suudavad tiimiliidrit piisavalt hästi toetada.

Esimene panus – Kokku alla 215,5 punkti. Tegu on meeskondadega, kes kaitse efektiivsuse osas liiga parimad. Warriors lubab 100 rünnaku kohta 99,3 punkti ja Suns lubab 100,5 punkti. Eelmises omavahelises matsis oli 214 punkti ja esimeses isegi ainult 200.

Teine panus – Phoenix -5,5. Tegu oleks väga vägeva heitlusega, kui mõlemad tiimid oleksid oma parimas rivistuses, aga elu on paraku tahtnud teisiti ja kui nüüd Sunsi koroonalaine ei taba ning kõik põhimehed rivis on, siis ei tohiks kodupubliku ees erilise jõulumängu võitmine probleeme valmistama.

Meie valikud:

  • Kokku alla 215,5 punkti (2,13 @ Coolbet)
  • Phoenix -5,5 (1,90 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 106€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds