Manchester City vs. Manchester United ennustusvihjed

Pühapäeval jõuab Manchesteri derbi oma 187. vaatuseni. City võitis tänavuse esimese omavahelise mängu Old Traffordil ülikindla esitusega ja United sihib nüüd kättemaksu. Kas see õnnestub või peavad Punased Kuradid ikkagi jälle häbiga platsilt ära tulema?

Man City vs. Man Utd

Pühapäev 6. Märts 2022
Algab: 18.30
Ülekanne: TV3 Sport

Kokku alla 2,5 värava (2,40 @ Coolbet)

Mõlemad meeskonnad ei skoori (1,99 @ Coolbet)

• Viimased kuus derbit on toonud kolm Unitedi võitu ja kaks City võitu.
  • Man City on viimase 17 vooruga ära andnud ainult viis punkti.
  • United on Ralf Rangnicki käe all kuuest võõrsil peetud liigamängust teeninud kolm võitu ja kolm viiki.

City võitis novembris selle hooaja esimese derbi 2:0 tulemusega, mis ilmselgelt tervet lugu kohtumisest ei räägi. Kogu matš oli Pep Guardiola meeskonna kontrolli all ja Unitedil polnud 90 minuti peale sisuliselt mitte ühtegi väravavõimalust.

Derbid on viimastel aastatel linna punasele poolele hästi sobinud ja City pole järjestikuseid mänge juba alates hooajast 2018/19 võitnud. See on hea stiimul pühapäevaks.

Guardiola ajal on tulemused üldse üsnagi võrdsed olnud – 15 derbist on ta saanud seitse võitu ja kuus kaotust.

Hispaanlane on tunnistanud, et tema meeskonna 19-punktiline edu naabri ees ei vasta tegelikkusele ja kahtlemata suudab United ohtlik olla. Seda aga vaid juhul, kui suudetakse teha terviklik 90-minutiline esitus ja neid on sel hooajal väga vähe olnud.

Viimane võõrsilmäng võideti Leeds Unitedi vastu kindlalt 4:2, aga sealgi oli teise poolaja alguses järsku üks masendav minutiline periood, kus endale lasti lüüa kaks väravat.

Lõpuks polnud vihatud rivaali vastu saadud võit ka suurt midagi väärt, kui järgmises voorus mängiti Watfordiga koduplatsil väravateta viiki. Rangnickiga on jäänud meeskonnal veel alistamata Burnley ja Norwichist saadi napilt jagu Cristiano Ronaldo penaltiga. Tegu on väga masendavate tulemustega, arvestades seda, kus kõik need meeskonnad tabelis asuvad ja millist hooaega on tehtud.

Enesekindlusele pole kindlasti kõik need raskused kasuks tulnud. Pühapäeval oleks aga just vaja näidata enesekindlust ja julgust, et oma fänne hea tulemusega rõõmustada.

Esimene panus – Kokku alla 2,5 värava. Ükski viimasest kuuest derbist pole üle kahe värava toonud. Mängupilt on nendes kohtumistes olnud väga sarnane – City kontrollib mängu ja Unitedil on ülivähe väravavõimalusi. Siin-seal on punasel poolel õnnestunud mõned väravad ära lüüa ja võita, aga laias plaanis käib kõik ikkagi City taktikepi järgi.

Teine panus – Mõlemad meeskonnad ei skoori. Selle näol on tegu panusega, mis samuti kuus derbit jutti võitnud. City on tänavu 27 mänguga lubanud endale lüüa ainult 17 väravat ja seni on peetud vaid üheksa kohtumist, kus mõlemad meeskonnad väravani jõudnud.

• Kokku alla 2,5 värava (2,40 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad ei skoori (1,99 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 120€!