Liverpool vs. Manchester United ennustusvihjed

Pühapäeval leiab Inglismaa kõrgliigas aset tõeline maiuspala. Valitsev meister Liverpool võtab koduväljakul vastu hetkel tabelis esimest positsiooni hoidva Manchester Unitedi. Millist lõpptulemust oodata võiks?

Liverpool vs. Man.United

Laupäev 17. Jaanuar 2021
Algab: 18:30
Ülekanne: Tv3 Sport

Poolaeg/täisaeg – viik/Liverpool (5.25 @ Coolbet)

Mõlemad skoorivad esimesel poolajal (3.9 @ Coolbet)

• Viimasest neljast omavahelisest kohtumisest on Liverpool võitnud kaks ja ülejäänud kaks on lõppenud viigiga.
  • Liverpool on ainus meeskond liigas, kes pole veel koduväljakul sel hooajal veel kaotanud.
  • Liverpool on kodukohtumistes esimesel poolajal skoori teinud 62% kohtumistes, Manchester United samas teinud 62% juhtudel võõrsil mängudes esimesel poolajal skoori.

Mõistagi on tegemist mõlemale meeskonnale ülitähtsa kohtumisega. Natukene enam vajab positiivset tulemust Liverpool, kes pole kolm kohtumist järjest võidurõõmu tunda saanud.

Manchester United on viimasest kümnest koduliiga kohtumisest võitnud kaheksa ja viigistanud kaks. Antud kohtumisele tullakse kolme võidu pealt. Järjest on alistatud Wolverhampton, Aston Villa ja Burnley.

Liverpooli on tabanud miski, mis Jürgen Kloppi meeskondasid üldjuhul aastavahetuse paiku tababki. Ehk üle keskmise palju vigastusi ja kerge vormikõvera langus. Viimases voorus saadi hooaja teine kaotus, kui 0:1 jäädi alla Southamptonile. Veelgi uskumatult kõlab fakt, et Liverpool on kaks kohtumist järjest jäänud nulli peale. Viimases kohtumises läks 75 minutit, et teha esimene raamidesse pealelöök.

Ära tuleb mainida ka Liverpooli Premier League´i statistika koduväljakul. Anfieldil pole ükski meeskond suutnud neid alistada järjest juba 67 kohtumist. Manchester United sai sellega viimati hakkama 2016-ndal aastal.

Esimene panus – esimene poolaeg viik, kohtumise võidab Liverpool. Hoolimata sellest, et Liverpooli viimaste kohtumiste mängupilt on pisut muret tekitav, siis pigem Jürgen Kloppi meeskond võidab selle kohtumise, kui ei võida. Ajalugu on näidanud, et hoolimata kohtumistele eelnenud tulemustest, suudab Liverpool tähtsates kohtumistes – ja eriti just koduväljakul – ennast kokku võtta ja näidata oma parimat jalgpalli.

Aga kindlasti ei saa tegemist olema lihtsa kohtumisega. Manchester United on ekstra-motiveeritud ning tunnetavad võimalust Liverpooli edukas koduväljakuseeria lõpetada. Seega arvamegi, et esimesel poolajal suudab Manchester United ära seista, kuid teisel poolajal saab Liverpool oma vurri käima ja võtab kolm võidupunkti.

Teine panus – mõlemad meeskonnad skoorivad esimesel poolajal. Päris hea koefitsiendiga on ka valik, et mõlemad teevad skoori juba esimesel poolajal. Manchester United noolib oma kontraid ja Liverpooli hooletuse korral ei oleks värav üllatav. Samas tahaks uskuda, et ka Liverpooli rünnak töötab eelnevatest kohtumistes paremini ja juba esimesel poolajal tekivad omad võimalused.

Lõppskoori ennustus Liverpool 2:1 Manchester United.

• Poolaeg/täisaeg – Viik/Liverpool (5.25@ Coolbet)
  • Mõlemad skoorivad esimesel poolajal (3.9 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 105€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama