Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs Brighton & Hove Albion ennustusvihjed

Manchester Unitedi muinajutuline seeria peale peatreeneri vahetust on täie hooga käimas ja järgmise peatüki kirjutamist alustatake Old Traffordil liiga 13nda meeskonna ehk Brightoni vastu.

Viimases voorus alistas United lõpuks ka ühe tippmeeskonna ehk Tottenhami ning pikendas võitude seeria juba kuue mänguliseks. Brighton andis samal ajal väga korraliku lahingu tabeli esimesele meeskonnale Liverpoolile, kuid tänu Mo Salah realiseeritud penaltile kaotati siiski kohtumine 0:1.


Manchester United vs. Brighton
Laupäev, 19. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 17:00
Ülekanne: Eestis puudub

Ennustusvihjed
Man.United üle 2.5 värava 2.31 @ Coolbet
Esimene poolaeg lüüakse 2-3 väravat kokku 2.7 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Brighton on võitnud viimased 2 omavahelist kohtumist, kuid kumbki neist pole toimunud Old Traffordil.
  • Viimase 6 matši jooksul on Manu lasknud endale lüüa vaid 3 väravat.
  • 11st selle hooaja võõrsilmängust on Brighton endale vähemalt kaks väravat lasknud lüüa lausa 7-l korral.

Manu on viimase viie vooru parim meeskond Premier League´s. Ole Gunnar Solskjaer on teinud lühikese aja jooksul mitmeid taktikalisi muudatusi, mis on mängupildi muutnud üsna sarnaseks Liverpoolile. Kõik mängijad tõusevad rünnakule julgemalt ja palli liigutatakse kiiremini. Pallikaotuse korral avaldatakse kohe kõrget pressi ja pannakse vastane surve alla.

Kui siia lisada veel meeskonna sisene mentaalne muutus, siis on Manchesteri klubi väga ebamugav vastane kõigile. Eriti veel kodupubliku ees ühel legendaarseimal staadionil terves maailmas.

Brightoni kirstunaelaks ongi saanud mängud võõrsil. Kaitses ei suudeta kuidagi pidama saada ning enamikel juhtudel on juba poolajapausiks oldud kaotusseisus. Meeskonnas ei ole piisavalt kvaliteeti, et Manchester Unitedi talendikaid ning tehniliselt osavaid mängumehi kuival hoida.

Manu on sekkunud võitlusesse järgmise hooaja Meistrite Liiga koha eest ning Brightoni tasemega meeskonna vastu tahetakse asjad selgeks teha nii kiiresti kui võimalik. Arvestades nende suurepärast vormi rünnakul ja Brightoni puudusi kaitses, siis tõenäoliselt näeme juba avapoolajal rohkem kui ühte väravat.

Meie valikud:

  • Man.United üle 2.5 värava (2.31 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg lüüakse 2-3 väravat kokku (2.7 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds