Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester City vs Leicester ennustusvihjed

Manchester City tiitli võitmisel seisavad ees veel kaks klubi. Esimene neist on Leicester City, üks vähestest, kes on sel hooajal suutnud tänase vastase alistada. Külalised on teinud väga tugeva hooaja teise poole ning asuvad hetkel üheksandal kohal. Teoreetiliselt on võimalik veel tõusta seitsmendaks, mis tähendaks klubile suuremat auhinnaraha ning kui Manchester City võidab FA Cupi, siis ka Euroopa Liiga kohta.


Man.City vs. Leicester
Esmaspäev, 6. mai 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Leicester City AH+1.5 (2.75 @ Coolbet)
Leicester või viik (5.8 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 2:1 Leicesteri võiduga.
  • Manchester City on hetkel järjest võitnud koduliigas 12 kohtumist. Varem on seda suutnud Premier League´i ajaloos vaid viis klubi.
  • Viimase viie vooru lõikes on Leicester Premier League´i paremuselt kolmas klubi!

Teatavasti on Leicesteril teatav side ka Liverpooli klubiga. Nende peatreener Brendan Rodgers oli nimelt aastatel 2012-2015 just Liverpooli peatreener. Toona Rodgers punaseid Inglise meistriks tüürida ei suutnud, kuid nüüd on tal hea võimalus teha kunagisele koduklubile ilus žest ning hoopis teise klubiga nad meistriks aidata. Võib kindel olla, et Jürgen Klopp on heade soovidega sõnumi Leicesterile teele pannud.

Samuti võib kindel olla, et kohtuvad kaks ülimotiveeritud klubi. Eile nägime, kuidas Newcastle tahtis meeletult Liverpoolilt punkte röövida ja oli sellele ka väga lähedal. Leicester üritab Manchester City vastu sama. Nendel ei ole enam midagi kaotada ja saavad pingevabamalt mängida.

Loomulikult on kohtumise favoriidiks Manchester City, kes koduväljakul on sel hooajal vaid korra kaotanud, kuid Leicesteril on olemas piisav tase, et õnnestumise korral lausa viik välja mängida. Seda tõestab nii eelmise omavahelise kohtumise võit kui ka viimase vooru 3:0 ketukas Arsenalile. Lisaks on hooaja eelnevas faasis võidetud Chelseat ja viiki mängitud Liverpooliga.

Leicester City on oma julge mängustiili ja tugeva keskväljaga üks ebameeldivamaid vastaseid Manchestser Cityle. Kui siia lisada veel tohutu pinge ning mõne võtmemängija kerged vigastused, siis võiks oodata võrdsemat kohtumist, kui üldsus ennustab. Pakume tulemuseks 2:1 või 2:2.

Meie valikud:

  • Leicester City AH+1.5 (2.75 @ Coolbet)
  • Leicester või viik (5.8 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 116€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds