Jälgi meid

Ennustusvihjed

Argentina vs. Prantsusmaa ennustusvihjed

Jalgpalli MM-i finaal! Kaks meeskonda, üks karikas. Kas tänavust finaali hakkame meenutama, kui Messi võidukäiku või suudab Prantsusmaa läbi ajaloo kolmanda koondisena tiitlit kaitsta?


Argentina vs. Prantsusmaa

Pühapäev, 18. detsember 2022
Algab: 17:00
Ülekanne: ETV 2

Prantsusmaa võit (2.89 @ Coolbet)

Üle 5.5 hoiatuskaardi (3.40 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Argentina on peale turniiri avavooru löönud kõikides kohtumistes vähemalt 2 väravat.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Prantsusmaa 4:3 võiduga.
  • Prantsusmaa on senise turniiri jooksul vaid ühes kohtumises suutnud vastase nulli peal hoida.

Argentina teekond finaali on olnud päris värvikas. Alustati ju turniiri kaotusega saudidele ning ka teises kohtumises oli mängupilt päris mannetu. Mäng-mängult on aga mindud paremaks ning viimastes kohtumistes on näidatud tõelist tippklassi.

Prantsusmaa vastupidi on terve turniiri olnud stabiilselt hea. Sekka kaotus Tuneesiale, kuid selles kohtumises mängitati pingimehi ja meeskonna motivatsioon ei tundunud just eriti kõrge.

Meeskonnad läksid ka eelmisel MM-il vastamisi, kui kaheksandikfinaalis pakuti tõeline põnevuskohtumine, mis lõppes Prantsusmaa 4:3 võdiduga.

Kihlveokontorite arvates on mõlema meeskonna võiduvõimalused põhimõtteliselt täiesti võrdsed. Suuremad pinged on tõenäoliselt peal Argentinal. Seda nii üldsuse, fännide, kui ka nende endi poolt. Prantsusmaa tuleb kohtumisele valitseva meistrina ning mitmed mängijad on maininud, et tänu sellele on ka olek palju pingevabam.

On teada, et päris mitmed Prantsusmaa koondise mängijad on haigestunud ning mõni võib neist seetõttu ka tähtsast kohtumisest eemale jääda.

Esimene panus – Prantsusmaa võit. Argentina koondislastel on väga raske seda finaali mängima tulla. Pinged on tohutud. Ei tahaks ennustada, et Argentina sellises olukorras laguneb, kuid kindlasti jätab see nende mängupildile teatud jälje.

Prantsusmaal on suurepärane kooslus kogemustest ja noortest talentidest.

Samuti on Prantsusmaa eelisteks kiirus ja peapallide võimekus rünnakul. Valitseva meistri rünnak on mitmekülgsem ning neil on võimalus taktikaliselt rohkem üllatada. Argentina peab lootma Messi imemängule.

Teine panus – üle 5.5 hoiatuskaardi. Mis finaal see on, kui kaartidesajuks ei lähe? Enam pole midagi tagasi hoida ning kõik pannakse mängu. Kerged rüselused, vaidlused ja keskmisest agressiivsemad vead käivad finaalidega käsikäes. Kuus kollast kaarti on ühe vinge jalgpalli MM-i finaali jaoks käkitegu.

Meie valikud:

  • Prantsusmaa võit (2.89 @ Coolbet)
  • Üle 5.5 hoiatuskaardi (3.40 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 144€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds