Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kaunase Žalgiris vs. BC Lietkabelis ennustusvihjed

Leedu kõrgliigas lähevad vastamisi Kaunase Žalgiris ning eelmise aasta finalist BC Lietkabelis. Antud meeskondade viimased omavahelised kohtumised on olnud äärmiselt tulised ning tasavägised. Kuidas läheb seekord?


Žalgiris vs. Lietkabelis

Pühapäev, 18. detsember 2022
Algab: 17:20
Ülekanne: –

Lietkabelis AH+10.5 (1.92 @ Coolbet)

Kristian Kullamäe üle 3.5 resultatiivse söödu (1.90 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Žalgiris on Leedu liigas 12 vooruga kaotanud vaid ühe kohtumise.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Žalgirise 8-punktilise võiduga.
  • Lietkabelis on viimasest neljast Leedu liiga kohtumisest visanud kolmes vähemalt 90 punkti.

Žalgiris hoiab seisvusele kohaselt Leedu liigas esimest positsiooni. Koduväljakul on kuuest mängust kuus võitu ning võõrsilt on kirjas vaid üks kaotus.

Lietkabelis hoiab kaheksa võidu ja nelja kaotusega tabelis viiendat positsiooni. Seejuures on pooled kaotused saadud just kahes viimases voorus.

Mäletatavasti pidasid antud meeskonnad eelmisel hooajal ääretult tulise poolfinaalseeria, millest lõpuks väljus võitjana Lietkabelis.

See hooaeg on samuti meeskonnad juba korra vastamisi läinud, kui oktoobri alguses võttis Žalgiris 74:66 võidu.

Mõistagi on enne kohtumist kindel favoriit Žalgiris, kuid Lietkabelis on üks nendest meeskondadest, kes on heal päeval võimeline Leedu hiidu üllatama. Seda enam, et Žalgirisel on selja taga Euroliiga topeltnädal.

Esimene panus – Lietkabelis AH+10.5. Žalgirisel on selja taga väga raske nädal ning antud kohtumisele tullakse tõenäoliselt lihtsalt ära mängima, et mehed püsiksid terved ning saaks rohkem ka pingimeestele mänguaega jagada. See kõik võiks tähendada, et Lietkabelis suurt pakki ei saa ning kohtumise lõpuvileks võiks autsaideri skoor olla väga soliidne.

Teine panus – Kristian Kullamäe üle 3.5 resultatiivse söödu. Eesti koondislane on Lietkabelise kindel põhitegija ning saab rohkelt mänguaega. Tavaliselt koguneb ka resultatiivseid sööte väga kenasti ning pole põhjused, miks ei peaks ka antud kohtumises tulema.

Meie valikud:

  • Lietkabelis AH+10.5 (1.92 @ Coolbet)
  • Kristian Kullamäe üle 3.5 resultatiivse söödu (1.90 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 95€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds