Jälgi meid

Ennustusvihjed

Horvaatia vs. Maroko ennustusvihjed

Jalgpalli MM-i pronksimatšis lähevad vastamisi Horvaatia ja Maroko. Mõlema meeskonna jaoks võiks lohutusmmedali võitmine olla korralik saavutus. Kumb meeskond lõpetab turniiri võidukalt ja kellele jäävad vaid tühjad pihud?


Horvaatia vs. Maroko

Laupäev, 17. detsember 2022
Algab: 17:00
Ülekanne: ETV 2

Horvaatia võit (2.42 @ Coolbet)

Horvaatia üle 1.5 värava (2.21 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Kui jätta viimane MM välja, siis on 10 MM-i järjest pronksikohtumises löödud vähemalt 3 väravat.
  • Alagrupifaasis jäi omavaheline kohtumine 0:0 viiki.
  • Maroko on kuue kohtumisega löönud vaid 5 väravat.

Horvaatia mängis küll viimasel MM-il lausa finaalis, kuid siiski peaks neil olema piisavalt motivatsiooni ka pronksi eest heidelda. Suurturniiri medal on kõva sõna ning eriti väikese riigi jaoks.

Maroko on juba ajalugu teinud ja nende jaoks oleks medal tõeline kirss tordil. Kindlasti antakse endast 100% ja poolfinaali pettumus on selja taha jäänud.

Meeskonnad on turniiril korra juba omavahel mänginud, kui alagrupi esimeses kohtumises lepiti 0:0 viiki. Horvaatia küll kergelt domineeris seda kohtumist, kuid Maroko kaitse oli tasemel ning erilisi võimalusi kummalgil meeskonnal ei tekkinud.

Nüüd võiks oodata hoopis teistsugust kohtumist. Tahaks ennustada, et Horvaatia tuleb peale senisest hoopis ründavama taktikaga ja turniir tahetakse lõpetada lõbusamat sorti jalgpalliga.

Suureks küsimuseks on Maroko värskus. Tõenäoliselt on pikk turniir kõige enam räsinud just nende meeskonda. Mitmed vigastused, üsna vähe roteerimist jne. Selles aspektis annaks Horvaatiale kerge eelise.

Üldiselt võiks öelda, et tavaliselt võidab pronksimatši see meeskond, kes suudab leida endas rohkem motivatsiooni.

Esimene valik – Horvaatia võit. Maroko on kahtlemata teinud sümpaatse turniiri ja neil võib olla pronksi võitmiseks ka natukene rohkem motivatsiooni, kuid meeskond tundub omadega juba liiga läbi. Horvaatial on olnud ka üks lisapuhkepäev ning sellist eelist ei maksa alahinnata. Maroko sai vaid kaks puhkepäeva.

Teine valik – Horvaatia üle 1.5 värava. Kumbki meeskond pole turniiri jooksul resultatiivsusega säranud, kuid pronkiskohtumine on iseloomult hoopis teistsugune mäng ja tõenäoliselt näeme hoopis lahtisemat jalgpalli, kui oleme seni antud meeskondade esitustes näinud.

Meie valikud:

  • Horvaatia võit (2.42 @ Coolbet)
  • Horvaatia üle 1.5 värava (2.21 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 122€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds