Jälgi meid

Ennustusvihjed

Prantsusmaa vs. Maroko ennustsuvihjed

Jalgpalli MM-i teise finalisti selgitavad välja Prantsusmaa ja Maroko. Valitsev meister võib küll enne kohtumist olla kindel favoriit, kuid Maroko üllatusvõimelisuses ei tohiks enam kellegil kahtlust olla. Millist tulemust näeme?


Prantsusmaa vs. Maroko

Kolmapäev, 14. detsember 2022
Algab: 21:00
Ülekanne: ETV 2

Kokku üle 2.5 värava (2.34 @ Coolbet)

Prantsusmaa võit & mõlemad ei skoori (2.10 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Prantsusmaa on tänavusel MM-il löönud 11 väravat, millest lausa 9 on löödud tandemi Giroud-Mbappe poolt.
  • Marokole on sel turniiril löödud vaid üks värav ning seegi oli omavärav.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 2:2 viigiga.

Prantsusmaa alistas veerandfinaalis 2:1 Inglismaa ning Maroko tuleb kohtumisele 1:0 võidu pealt üle Portugali.

Valitsev meister on terve turniiri jooksul näidanud stabiilselt head taset ning seda hoolimata mitmete võtmemängijate vigastustest. Maroko seevastu on terve turniiri näidanud suurepärast kaitsemängu ja võitluslikkust.

Kuigi Maroko on tegemas suurepärast turniiri ja jõudnud ajaloo esimese Aafrika meeskonnana nelja parima hulka, siis iga muinasjutt saab ükskord läbi. Kaine mõistus keeldub uskumast, et Prantsusmaa ei suuda Marokot üle mängida. Aga noh…juba Portugali vastu olid enamus kindlad Maroko kaotuses.

Kihlveokontorid peavad Prantsusmaa finaali pääsemise tõenäosuseks 80% ehk Marokole jääb see 20%, millele loota.

Milline kohtumine meid ees võiks oodata? Tõenäoliselt näeme taaskord kindlates kaitseplokkides tegutsevat Marokot, kes eelkõige keskendub kaitsetööle ja siis loodab teravate kontratega nõelata. Prantsusmaa kõige loogilisemaks käiguks oleks äärtest tsenderdustega Giroudi otsimine. Eelnevad kohtumised on vähemalt näidanud, et Maroko jätab pigem äärtele ruumi ja paneb keskelt kõik kinni.

Esimene panus – kokku üle 2.5 värava. Maroko laatsaret saab iga kohtumisega täiendust ja on selgelt näha, et nende energia hakkab juba otsa lõppema. Ennustaks, et lõpuks tabab neid kergemat sorti lagunemine ning antud kohtumine kujuneb Prantsusmaa väravatepeoks. Ennustaks skooriks 3:0 või 4:0.

Teine panus – Prantsusmaa võit & mõlemad ei skoori. Ei tahaks uskuda, et favoriit vääratab. Maroko on juba ennast turniiril ületanud ja Prantsusmaa võitmine tundub liiga suure ampsuna. Valitseva meistri kvaliteeti ei tasuks alahinnata.

Meie valikud:

  • Kokku üle 2.5 värava (2.34 @ Coolbet)
  • Prantsusmaa võit & mõlemad ei skoori (2.10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 118€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds