Jälgi meid

Ennustusvihjed

Portland Trail Blazers vs. Golden State Warriors ennustusvihjed

Lääne-konverentsi finaalseeria on kujunenud ootamatult ühepoolseks. Golden State on võitnud kõik senised kolm kohtumist ning omab võimalust finaali koht lunastada juba täna öösel. Portlandi jaoks on tegemist ellujäämis mänguga. Kas koduseinte toel suudetakse seeriat pikendada?


 Portland vs. Warriors
Teisipäev, 21. mai 2019
Mäng algab: 04:00
Ülekanne: League pass

Portland Trail Blazers (2.33 @ Coolbet)
Portland üle 108.5 punkti (1.85 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Kihlveokontorid pakuvad, et selle kohtumise võidab Warriors, kuid seekord me nendega ei nõustu. Hoolimata sellest, et Lillard mängib läbi vigastuse, siis võib neilt oodata tulihingelist võitlust, et seerias mitte nulli peale jääda. Juba viimane kohtumine näitas, et Warriorsi alistamine ei ole võimatu ülesanne.

Küsitav on ka, et kui tõsiselt tuleb Warriors antud kohtumisele. Iguodala sai viimases kohtumises kerge jalavigastuse. Uuringud näitasid, et midagi hullu ei ole ja põhimõtteliselt on mees juba võimeline antud mängus platsile jooksma. Nüüd on Warriorsil otsustamise koht. Võib-olla otsustatakse meest hoopis finaalseeriaks hoida ning selles mängus lastakse puhata või siis kasutada minimaalselt.

Lisaks kõigele on NBA ka ikkagist šõubisness. Keegi ei taha näha igavaid seeriaid. Samuti saaks Warriors lisaraha teenida, kui antud kohtumine kaotatakse ja järgmine kohtumine juba nende koduväljakul peetakse. Arvame, et Golden State ei ole nii motiveeritud, et nad suudaks selles mängus Portlandi võita. Pigem lõpetavad seeria järgmises kohtumises koduväljakul.

Teiseks valime, et Portland viskab vähemalt 109 punkti. Seda samuti põhjusel, et eeldame Warriorsi poolt üsna laiska mängu, kus kaitses päris sajaprotsendiliselt ei pingutata. Samuti tahaks arvata, et Portland tabab teises kodumängus paremini.

Meie valikud:

  • Portland Trail Blazers (2.33 @ Coolbet)
  • Portland üle 108.5 punkti (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 46€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds