Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Liverpool ennustusvihjed

FA Cupi 1/16-finaalis lähevad omavahel vastamisi Manchester United ja Liverpool. Kumb meeskond karikasarjas teekonda jätkab?


Man.United vs. Liverpool

Pühapäev 24. Jaanuar 2021
Algab: 19:00
Ülekanne:

Väravate arv üle 3.5 (3.11 @ Coolbet)

Liverpool skoorib mõlemal poolajal (3.5 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine jäi 0:0 viiki.
  • Liverpool on viimase viie kohtumise jooksul lausa neljal korral jäänud nulli peale!
  • Manchester United on FA Cupist Liverpooli välja lülitanud üheksal korral.

Eelmises karikarsarja kohtumises alistas Manchester United 1:0 Watfordi. Liverpool oli omakorda Aston Villast üle 4:1.

Antud meeskonnad kohtusid omavahel alles nädal tagasi Premier League´s. Siis mängiti 0:0 viiki. Mäletatavasti oli terve kohtumise palliga mängus kergelt domineerivam pool Liverpool, kuid kõige ohtlikumad olukorrad tekkisid hoopis Manchester Unitedil.

Kuna tegemist on karikasarja kohtumisega, siis võib oodata tavapärasest natukene nõrgemaid koosseise. Siiski arvestades fakti, et omavahel lähevad vastamisi kaks tippmeeskonda, võivad muudatused olla üsna minimaalsed.

Manchester Unitedi peatreener on juba vihjanud, et annab Bruno Fernandesele puhkust. Kindlasti leidub 1-2 mängijat veel, keda Solskjaer soovib hoida.

Liverpooli poolelt võiks puhkust saada äärekaitsjad Robertson ja Alexander-Arnold. Ehk algkoosseisus võib näha Tsimikast ja Williamsit. Järgmine küsimus on ründeliin. Viimases kohtumises sekkusid Salah ja Firmino alles teisel poolajal ehk tõenäoliselt nüüd nad alustavad. Pigem saab puhkust Mane, kes võiks asendada näiteks Minamino.

Esimene panus – väravate arv üle 3.5. Kõige loogilisem tulemus võiks olla kokku 2-3 väravat, kuid antud valiku koefitsient on väga magus ja tasub proovida.

Manchester Unitedi jaoks on tegemist teisejärgulise kohtumisega. Nende jaoks karikasarjast langemine ei oleks eriline katastroof ja prioriteet Premier League. Tegelikult ei ole ka Liverpooli jaoks tegemist hirmtähtsa kohtumisega. Loomulikult soovitakse siit paarist edasi minna, kuid kõige tähtsam on ikka tulemused liigas. Seega võiks oodata sellist kohtumist, kus mõlemad meeskonnad tulevad peale taktikaga “saagu mis saab”.

See tähendab, et vabalt võib kohtumine kujuneda väga lahtiseks ja see pakub omakorda rohkelt väravavõimalusi. Kui suudetakse ka enam-vähem tasemega olukorrad ära realiseerida, siis võime üle 3.5 värava näha küll.

Teine panus – Liverpool skoorib mõlemal poolajal. Jürgen Kloppi meeskond on viimastes kohtumistes täielikult ebaõnnestunud. Tegelikult mängupilt on päris korralik, kuid vastase väljaku viimasel kolmandikul on teravus täielikult kadunud ning meeste kvaliteet olukordade lõpetamises kohutav. Ennustame, et nüüd elatakse ennast heas mõttes välja ja tehakse rünnakul hoopis parem esitus.

Meie valikud:

  • Väravate arv üle 3.5 (3.11 @ Coolbet)
  • Liverpool skoorib mõlemal poolajal (3.5 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 70€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds