Jälgi meid

Tennis

Venemaa tennisistide jaoks on tänavune Austraalia lahtiste turniir ajalooliselt kõige edukam

Venemaa tennis elab häid aegu. Esmaspäeva varahommikul võidutsesid Australian Openil oma kohtumistes Daniil Medvedev ja Andrei Rublev ja tagasid pääsu veeranfinaali, kus lähevad ka omavahel vastamisi.

Lisaks Medvedevile ja Rublevile jõudis juba varem veerandfinaali Aslan Karatsev, mis tähendab, et esimese kaheksa seas on lausa kolm Venemaa rahvusest tennisisti. Varasemalt pole ükski suure slämmi turniir Venemaa jaoks nii edukas olnud.

Rublevi kommentaar olukorrale:”Veerandfinaalis kohtume Medvedeviga omavahel. Vähemalt üks meist on seega poolfinaalis. Seega kokkuvõttes hea uudis, kuid minu jaoks kindlasti väga raske matš. Saame näha, kuidas läheb.”

Medvedevi kommentaar:”Meie töö on tennis. Matši ajal võitleme üksteise vastu ja tahame võita, anname endast parima. Vahel võime ka väljakul vaielda, sest oleme siiski omavahel võistlejad. Peale kohtumist oleme aga head sõbrad.”

Viimati võitis Venemaa tennisist suure slämmi turniiri 2005. aastal, kui võidukas oli Marat Safin ja seda samuti Australian Openil.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Tennis

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds