Jälgi meid

Tennis

Thiem ja Djokovic võtsid Austraalia lahtiste esimeses ringis kindlad võidud

Eelmise aasta Austraalia lahtiste finalistid Dominic Thiem ja Novak Djokovic näitasid esimeses ringis seisusele vastavat mängu ning ei loovutanud vastastele mitte ühtegi setti.

Dominic Thiemi vastaseks oli maailma 80. reket Mihhail Kukuškin. Kui esimene sett kulges tasavägiselt ning vajas võitja selgitamiseks kiiret lõppmängu, siis järgnevad kaks setti kuulusid juba kindlalt maailma kolmandale reketile. Thiemi võidunumbrid 3:0(7:6, 6:2, 6:3).

Turniiri suurfavoriit Novak Djokovic näitas head mänguvormi 66. reketi Jeremy Chardy vastu. Tennisistid on omavahel karjääri jooksul kohtunud üheteistkümnel korral ning Chardy pole veel serblase vastu mitte ühtegi setti võitnud. Nii ka täna. Djokovici võidunumbrid 3:0(6:3, 6:1, 6:2).

Naiste poolelt samuti üllatusi ei juhtunud ning platsil käinud favoriitidest edenesid Naomi Osaka ja Serena Williams kindlate võitudega teise ringi.

 

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Tennis

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds