Jälgi meid

Tennis

Poolfinaali jõudnud Jennifer Brady: range karantiin enne turniiri tuli mulle kasuks

Ameerika tennisist Jennifer Brady on teist suure slämmi turniiri järjest jõudnud poolfinaali. Huvitavalt kombel avaldab sportlane, et range karantiin enne turniiri tuli talle kasuks.

Brady oli üks nendest tennisistidest, kes pidi läbima range kahenädalase karantiini ja ei tohtinud isegi hottellitoast selle aja jooksul väljuda.

Kõige kiuste alistas Brady veerandfinaalis 2:1 Jessica Pegula ning on nüüd nelja parima seas. Kui paljud sportlased on kirunud isolatsioonitingimusi, siis Brady on vastupidisel arvamusel.

“Alates eelmise aasta juunist oli mul väga suur koormus. Mängisin palju turniire ning treenisin kõvasti kuni detsembrini. Mul ei olnud ühtegi vaba nädalat. Ausalt öeldes olin mentaalselt äärmiselt väsinud.”

“Usun, et kaks nädalat karantiinis andsin endale aega mentaalselt ja ka füüsiliselt puhata. Mul ei olnud ka suuri ootusi. Peale isolatsiooni sain mängida mõne kohtumise ning mulle mõjus paus enne suure slämmi turniiri positiivselt.”

Brady läheb poolfinaalis vastamisi esireketi alistanud Karolina Muchova. Teises poolfinaalis võistlevad finaalikoha nimel Serena Williams ja Naomi Osaka.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Tennis

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds