Jälgi meid

Tennis

Anett Kontaveit kohtub Australian Openi esimeses ringis tuttava vastasega, neljandas ringis ootaks ees maailma esireket

Järgmisel nädalal algab aasta esimene suure slämmi turniir Austraalia lahtised. Avaldatud turniiritabelist näeme, et Anett Kontaveit kohtub avaringis tuttava valgevenelasega ning eduka turniiri puhul on võimalus juba neljandas ringis vastamisi minna maailma esireketiga.

Eestlanna esimeseks vastaseks on Aliaksandra Sasnovitš, kes hoiab WTA edetabelis 90. positsiooni. Kui Kontaveit suudab oma turniiri esimesed kolm vastast alistada, siis võib teda ees oodata kohtumine maailma esireketi Ashleigh Bartyga.

Kaia Kanepi asub samas tabelipooles, kuid selle alumises osas. Tema esimeseks vastaseks on Anastasija Sevastova. Võidu puhul võib juba teises ringis olla vastaseks eelmise aasta Austraalia lahtiste võitja Sofia Kenin.

Meeste poolelt sai üsna raske loosi valitsev meister Novak Djokovic. Finaali jõudmiseks peaks ta näiteks potentsiaalselt alistama Stan Wawrinka, Alexander Zverevi ja Dominic Thiemi.

Rafael Nadal loositi teise tabelipoolde ning tema teekond finaali on vähemalt paberil tunduvalt lihtsam.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Tennis

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds