Jälgi meid

Tennis

Tennise pahapoiss Kyrgios:”Djokovic ei saa olla parim, sest ta pole mind kunagi võitnud”

Austraalia tennisetähe Nick Kyrgiosi ja maailma esinumbri Novak Djokovici suhted on alati olnud üsna leiged. Hiljutises intervjuus kommenteeris Kyrgios oma suhtumist Djokovici ja tuletas meelde, et Serbia tennisist ei ole teda kunagi võitnud.

Maailma edetabelis 40. kohta hoidev Austraallane sõnas:”Me tegelikult ei vihka mitte kedagi. Mõistan, et inimesed on erinevad. Siiski ei meeldi mulle teatud asjad, mida Djokovic teeb…kuid ma ei vihka teda.”

Aasta tagasi väljendas sportlane oma arvamust täpsemalt:”Mul on lihtsalt tunne, et tal on haiglane kinnisidee meeldida absoluutselt kõikidele. Ta justkui tahaks olla nagu Roger Federer. Kõik see juubeldamine ja õhusuudluste saatmine publikule peale võite…see on lihtsalt lääge.”

Ning lõpetuseks lisas:”Me räägime mehest, kes andis Australian Openil loobumiskaotuse, sest ilm oli ta jaoks liiga palav. Vahet pole, kui palju suureslämmi tiitleid Djokovic võidab, minu jaoks ei ole ta kunagi parim. Ma olen temaga mänginud kahel korral ning mõlemad korrad võitnud. Andke andeks, aga parim tennisist ei saa olla see, kes ei suuda mind alistada.”

Tõepoolest pole Austraallane kordagi Djokovicile kaotanud. Tegemist on ühega vähestest, kellel on maailma esinumbri vastu positiivne võitude saldo. Isegi Rafael Nadal ega Roger Federer ei oma Djokovici vastu positiivset võitude protsenti.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Tennis

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds