Tennis

Olemas! Kontaveidil Austraalia lahtiste esimeses ringis probleeme ei tekkinud

Anett Kontaveit võitis täna varahommikul toimunud Austraalia lahtiste esimese ringi mängu Sara Sorribese (WTA 81.) vastu 6:3, 6:2.

Hispaanlanna suutis Kontaveidile väärilist vastupanu esitada vaid esimese seti esimestes geimides. Seisult 2-2 oli eestlanna oma servigeimi kaotamas kui vastane läks kiirelt 40:0 ette, kuid õnneks suutis Anett end siiski ennast koguda ning teha seisuks 3:2.

Edasi kulges matš Kontaveidi jaoks juba libedalt. Kohe järgmises setis murdis ta hispaanlanna pallingu ning enam tagasi ei vaadanud. Kuigi vastane suutis veel oma servigeimi hoida, siis ka Kontaveit ei vääratanud ning esimene sett kuulus 6:3 eestlannale.

Teist geimi alustas Kontaveit tugevalt, murdes kaks korda järjest vastase servi ning minnes 4-0 ette. Edasi hispaanlanna oma servigeimi hoidmisel ei vääratanud, kuid ka ise murda ei suutnud ning eestlanna võitis teise geimi 6:2.

Järgmise ringi vastane selgub matšist Kirsten Flipkens (WTA 50.) vs Aliaksandra Sasnovitš (WTA 31.).

Homme hommikul meie aja järgi kella 10:00 paiku saame kaasa elada ka Kaia Kanepi matšile maailma esireketi Simona Halepi vastu. Kindlasti avaldame tänase päeva teisese pooles kohtumisele ka ennustusvihjed, mille leiab siit.