Tennis

Kahju: Kanepi võitis seti, kuid kaotas mängu

Kaia Kanepi vandus Austraalia lahtiste esimeses ringis alla maailma esireketile Simona Halepile tulemusega 6:7, 4:6, 2:6.

Kanepi näitas maailma esinumbrile kõvasti hambaid ning võitis esimese seti kiires lõppmängus 7:6. Seisult 6:5 omas eestlanna ka kahte settpalli, kuid need õnnestus Halep tõrjuda.

Teine sett algas Kanepi jaoks väga hästi ning ta suutis koheselt ka vastase pallingu murda. Kahjuks tegi järgmises geimis vastane sama ning pärast tasavägiselt kulgenud kohtumist, suutis Halep seisult 5:4 oma neljanda settpalli realiseerida.

Kuigi kolmas sett algas võrdselt, siis seisult 2:2 suutis Halep oma mängu paremini käima saada ning võttis 4 järjestikust geimi.

Järgmist eestlase etteaste Ameerika lahtistel ei pea kaua ootama. Homme varahommikul kell 2:00 kohtub Anett Kontaveit teise ringi matšis valgevenelanna Aliaksandra Sasnovitšiga (WTA 31.).