Jälgi meid

Tennis

Sinine esmaspäev algab Anett Kontaveidi esimese matšiga Austraalia lahtistel

Kontaveidi esimese matšiga Austraalia lahtistel

Esmaspäeva hommikul on põhjust olla natukene erksam kui seda tavaliselt nädala esimesel tööpäeval ollakse. Nimelt algab Anett Kontaveidi jaoks Austraalia lahtiste esimene voor ning seda Eesti aja järgi umbes 6-7 paiku hommikul.

Kontaveidi (WTA 20.) vastaseks on hispaanlanna Sorribes Tormo (WTA 81.) kellega eestlanna ennem kohtunud ei ole. Matš on määratud 15. väljaku kolmandaks mänguks.

Kaia Kanepi (WTA 71.) alustab Austraalia lahtiseid teisipäeva hommikul maailma esireketi Simona Halepi vastu. Omavahel on naised kohtunud kolmel korral. Kaks korda on võidu saanud eestlanna ning ühel korral Halep. Naised kohtusid viimati eelmisel aastal US Openil kui Kanepi sooritas turniiri ühe suurima üllatuse, võites toona esimest paigutust omavat Halepit 6-2, 6-4. Nende matš algab eestlastele juba natukene mugavamal kellajal. Algusajaks on märgitud eesti aja järgi kell 10 hommikul.

Loe mängu ennustusvihjeid siit.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Tennis

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds