Jälgi meid

Tennis

Kahju: Anett Kontaveit Miami tenniseturniiri finaali ei pääsenud

Anett Kontaveit
Foto: Michael Reaves/Getty Images

Anett Kontaveits langes Miami tenniseturniiril konkurentsisist poolfinaalis, kaotades Austraaliast pärit Ashleigh Bartyle 3:6, 3:6.

Kontaveit läks mängu 2:0 juhtima , kuid seejärel tuli vihma tõttu sisse seisak. Kui väljakule naasti, oli paremas hoos juba Barty, kes tegi kiiresti seisuks 2:2 ning läks vahetult pärast seda ka 4:3 ette. Siis austraallanna enam tagasi ei vaadanud ning sett oli 6:3 tema.

Sarnaselt esimesele, õnnestus Kontaveidil ka teises setis juhtima minna. Eestlanna kasutas vastase lihtsad vead hästi ära ning läks 3-1 ette. Seejärel sooritas Kontaveit, aga mitmeid sundimata vigu ning vastane leidis taas oma mängurütmi. Hästi alanud teine sett lõppes sama seisuga, mis esimene.

Kontaveidi enda sõnul segasid teda vihmast sunnitud pausid ning rikkusid tema mängurütmi. Sellegipoolest tõdes eestlanna, et vastane mängis väga hästi ning tingimused olid mõlemale võrdsed. Järgmine turniir oota Kontaveiti ees aprilli lõpus Stuttgardis.

Pärast oma elu parimat turniiri tõuseb Kontaveit maailma edetabelis 14. kohale. Sellega möödub ta ka endisest Eesti esireketist Kaia Kanepist. Kelle parimaks edetabeli kohaks siiani on 15.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Tennis

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds