Tennis

Kanepi alustas Prantsuse lahtiseid võidukalt, alistades maailma 18. reketi 7:5, 6:1

kaia kanepi

Kaia Kanepi (WTA 88.) alistas Prantsusmaa Lahtise esimeses ringis maailma 18. reketi Julia Gögersi 7:5, 6:1.

Kanepi alustas avasetti väga hästi ning murdis koheselt ka vastase pallingu. Edasised 4 geimi eestlanna jaoks nii roosilised ei olnud, sest sakslanna vastas koheselt omapoolse pallingumurdega, võttis ära ka oma servi ning seejärel veel ühe Kaia oma, minnes kohtumist 4:1 juhtima.

Vastase spurdi peale ärkas viimaks ka kanepi ning suutis mängu taas 4:4 viigistada. Göting suutis küll veel järgmise geimi võita, kuid see jäi talle ka viimaseks. Järgmised 3 kuulusid Kaiale, mis tähendas eestlannale ka avaseti võitu 7:5.

Teine sett sujus Kanepi jaoks juba lihtsamalt. Pärast 1:1 seisu suutis eestlanna väga pika geimi võita ning seejärel tagasi enam ei vaadanud. Sett lõppes 6:1 eestlanna võiduga.

Kanepi järgmine vastane selgub Shuai Zhangi (WTA 50.) ja Varvara Lepchenko (WTA 129.) vahelisest matšist.